Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1020 km
Yaklaşık Sefer Süresi
17-19s
En Son Satış
0 saat 46 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
700 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Rize Hakkında

Rize, Türkiye'nin Karadeniz bölgesinde yer alan ve Karadeniz'in önemli şehirlerinden biridir. Şehir, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri, yöresel yemekleri ve çayıyla ünlüdür. Rize, yayla ve dağları ile ünlü iken ayrıca tarihi dokusu da oldukça zengindir. Şehirdeki en önemli tarihi yapılar arasında Rize Kalesi, Çayeli Kalesi, Fırtına Vadisi'ndeki tarihi taş köprüler ve tarihi camiler yer almaktadır. 

Rize otogarı şehrin Reşadiye mahallesinde yer almaktadır. Rize otogarı ile Rize il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 7 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Rize şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Rize şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Rize şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsleri numaralandırılmamıştır. Şehrin belediyesine ulaşarak Rize otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Rize otogarından, Rize şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Rize şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Rize Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Rize Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Rize şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Dağdibi – Terminal hattı minibüsü ile otogardan şehir merkezine ulaşım sağlanır. Rize'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Rize otogarı ile Rize il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 7 km’dir. Rize otogarından binilen taksinin Rize il merkezine ulaşım ücreti 62 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 9 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 25 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

17-19 s İstanbul Anadolu - Rize
1020 KM 

Rize Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır