Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
480 km
Yaklaşık Sefer Süresi
8-9s
En Son Satış
4 saat 1 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
700 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İslahiye Hakkında

İslahiye, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Gaziantep iline bağlı, Gaziantep ilinin güneybatısında bulunan bir ilçedir. Gaziantep il merkezine 88 km mesafede yer alan İslahiye ilçesine gelirseniz, dilediğiniz noktalara ulaşabilmek için çeşitli güzergahlar ve çeşitli ulaşım araçları mevcuttur.

İslahiye otogarı, ilçe merkezine çok uzak bir mesafede değildir. İlçe merkezinden, Hakkı Demirel caddesi üzerinden ve Şehit Tankçı Onbaşı İbrahim Evren sokak üzerinden 17 dakikalık bir yürüyüş sonrası ilçe otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogara ulaşmanın daha hızlı yolları da mevcuttur.

Belediye otobüsü ve minibüs gibi toplu taşıma seçenekleri ile otogara gidebilirsiniz. Bu toplu taşıma araçlarının ücretleri de bütçe dostu olduğu için oldukça avantajlıdır.

İslahiye merkezinde bulunduğunuz konuma taksi çağırarak da ilçe otogarına gidebilirsiniz. Taksi diğer opsiyonlara göre daha pahalı olsa da, hızlı olması ve konforlu olması nedeni ile avantajlıdır.

Otobüs firmalarının sunduğu ücretsiz yolcu servisi hizmeti ile de otogara gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Fatih caddesi üzerinde yer alan otogara belediye otobüsü aracılığı ile pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. 15 dakikada bir hareket eden belediye otobüsleri aracılığı ile ilçe otogarına gidebilirsiniz.

Belediye otobüsleri aracılığı ile ilçenin dilediğiniz mahallesine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Yolcu servisi hizmeti, otobüs firmalarının pek çoğu tarafından müşterileri için sağlanan bir hizmettir. Yolcu servisi hizmeti ücretsiz olduğu için oldukça avantajlı bir ulaşım aracıdır. Her otobüs firması yolcu servisi hizmeti vermediği için, yolculuğunuzdan önce biletinizin ait olduğu firma ile görüşerek hizmetlerinin bulunup bulunmadığını öğrenmenizde fayda var.

Minibüs

Her yarım saatte bir hareket eden minibüsler aracılığı ile kolayca İslahiye ilçe otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler ile ilçenin dilediğiniz lokasyonuna gidebileceğiniz gibi, İslahiye 35 numaralı KOOP minibüsler aracılığı ile başta Gaziantep il merkezi olmak üzere; Nurdağı, Şahinbey, Şehitkamil gibi ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

İslahiye otogarı, ilçe merkezine 1,5 km mesafede yer almaktadır. Taksi ile ortalama 2 dakika sürecek yolculuk için ödeyeceğiniz taksi ücreti de ekonomiktir. 1,5 kilometrelik mesafe için ödeyeceğiniz taksi tutarı 35,00 TL tutarındadır. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

480 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır