Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
960 km
Yaklaşık Sefer Süresi
16-18s
En Son Satış
2 saat 11 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
600 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Ağrı Hakkında

Ağrı otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Ağrı ilinde yer alır. Ağrı, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 524.644 nüfusa sahip şehirdir. Şehre ait yöresel lezzetler, tarihi yapılar ve doğal alanlar ile gelişmeye çalışan bir şehirdir. Örneğin Ağrı şehrine müze gezisi için gelen biri pek çok yerlerdeki ziyaretlerinden sonra yöresel lezzetleri tadabilir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Ağrı otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Ağrı otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Ağrı şehir merkezi arası 750 metredir. 

Belediye Otobüsü

Ağrı otogarı, Ağrı şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Şehir merkezine gelen her otobüs hattı, otogarında yakınından geçerek otogara ulaşımı sağlamaktadır.

Yolcu Servisi

Ağrı otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmadığı bilinir. Bunun sebebi otogarın şehir merkezine çok yakın bir alana konumlandırılmış olmasıdır. Fakat tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti değişim gösterir. Bu durumda yolcu servisinizin olup olmadığını yolculuğu yapmış olduğunuz firmanın gişelerinden öğrenmek mümkündür.

Minibüs

Ağrı otogarı Fırat Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkez gittiği sorulabilir. Ek olarak minibüs saatlerinin mevsimlere göre yaz ve kış tarifesine göre değişim göstermektedir. Ayrıca, otogardan hareket eden Ağrı iline bağlı ilçe ve mahallelere de ulaşım mümkündür. Otogardan şehir merkezine ve hastaneye ulaşım minibüslerle sağlayabilme imkanı sunulur.

Taksi

Ağrı otogarı il merkezine çok yakın bir alanda olmasından dolayı yürüyerek de ulaşım kolaylıkla sağlanır. Ancak taksi ile ulaşmak da alternatifler arasındadır. Ağrı otogardan şehir merkezine taksi ile 1 dakikadan da az bir sürede hizmet bedeli olan taksi ücreti 17,50 TL’yi ödeyerek ulaşım mümkündür.

Hatay Hakkında

Hatay otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Hatay şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Hatay şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, minibüs, yolcu servisi, özel servis vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Hatay şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Hatay iline uçak ya da feribot seferi ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Hatay şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Şehir merkezi ana duraklarından geçen otogar istikametindeki otobüs hatlarına binerek otogara ulaşabilirsiniz. 105, 113, 116, 122 numaralı otobüs hatları direkt olarak otogara ulaşmaktadır. 105 numaralı otobüs hattı İnönü Ortaokulu, Ayşe Fitnat Hanım Caddesi, Fatih Camii, Milli Eğitim Müdürlüğü gibi merkez noktalardan otogara ulaşmaktadır. 113 ve 116 otobüs hattı Besim Ömer Akalın Lisesi, Afet Evler, Şükrü Balcı Caddesi 4 güzergahından otogara ulaşmaktadır. Bankalar Caddesi, Stadyum, Yüzbaşı Asım Caddesi, Hacı Suat Yılmaz Camii, 75. Yıl Bulvarı gibi merkezi noktalardan geçen 116 otobüs hattı ile de merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirisiniz.

Yolcu Servisi

Hatay şehir merkezinden otogara ulaşan otobüs firmasının yolcu servisi bulunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek otobüs firmasının servis araçlarının kalkış yerini öğrenebilir ve servis aracına binerek merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz

Minibüs

Hatay şehir merkezinden, ilçelerinden ve köylerinden kalkan minibüsler ile otogara ulaşmak mümkündür. Tursan Turizm, Özat, Birlik Hatay, Öz Hatay Birlik Turizm minibüsleri ile otogara ulaşmak mümkündür.

Taksi

Hatay şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 7,3 kilometredir. Hatay şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 20 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Hatay şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 83 TL’dir.

Feribot

Hatay’da Girne (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti) – Hatay arası feribot seferi düzenlenmektedir.  Girne’den deniz otobüsü ile Hatay Valiliği Madenli Yat Limanında inebilirsiniz. Oradan ise toplu taşıma araçları, taksi veya özel araç seçeneği ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hatay Havalimanından Otogara Ulaşım

Hatay Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 25 kilometredir. Havalimanından otogara ve oradan da şehir merkezine ulaşan HAVAŞ servis otobüsleri havalimanından kalkarak otogara ulaşmaktadır. Ayrıca havalimanından araç kiralayabilir veya taksi seçeneğini kullanarak havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 260 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

16-18 s Hatay - Ağrı
960 KM 

Ağrı Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır