Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
600 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10-12s
En Son Satış
1 saat 9 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
480 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Giresun Hakkında

Giresun otogarı şehir merkezinin 6 kilometre uzağında konumlanmıştır. Giresun şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Giresun şehir merkezinden otogara ulaşan otobüs, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Giresun şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Giresun iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular, çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşabilirler.

Belediye Otobüsü

Giresun şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Giresun belediye otobüsleri 06.50’de hareket edip 18.05’e kadar şehir içi ulaşım hizmeti vermektedir. 1 ve 2 numaralı belediye otobüsleri ile Giresun otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Esenbük, Aydınlar Mahallesi, Ada Hastanesi, Hükümet Konağı, Güre, Yeniyol, Üniversite, Küçüklü gibi merkezi yerlerden geçmekte olan belediye otobüslerine binerek otogara ulaşmak mümkündür.

Yolcu Servisi

Giresun şehir merkezinden otogara ulaşan otobüs firmasının ücretsiz servis araçları bulunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek servis araçlarının Giresun içinde kalkış noktalarını öğrenebilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisine giderek de otobüs firmasının servis aracına binip kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Giresun şehir merkezinden veya Trabzon ve Ordu gibi yakın şehirlerden otogara ulaşmak için minibüsleri kullanabilirsiniz. Şehir merkezinden veya Giresun’un Görele, Tirebolu, Dereli gibi birçok ilçesinden ve beldesinden Giresun otogarına direkt veya aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi ve otogar arası minibüs yolculuğu yaklaşık 15 – 20 dakika arası sürmektedir.

Taksi

Giresun otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 6 kilometredir. Giresun şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 13 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Giresun şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 70 TL’dir.

Ordu – Giresun Havalimanından Otogara Ulaşım

Ordu’nun Gülyalı ilçesi ile Giresun’un Piraziz ilçesi arasında bulunan Ordu – Giresun Havalimanı, Giresun otogarına yaklaşık 26 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından Giresun iline HAVAŞ servis otobüsleri ile yolcu ulaşımı sağlanmaktadır. HAVAŞ servis otobüsleri ile Giresun otogarına gelinebilir ve şehir merkezine de ulaşım sağlanabilir. Ayrıca taksi veya havalimanından araç kiralayarak otogara ulaşmak mümkündür. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 270 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

10-12 s Giresun - Ankara (Aşti)
600 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır