Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
660 km
Yaklaşık Sefer Süresi
11-13s
En Son Satış
1 saat 53 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
550 TL
Günlük Sefer Sayısı
3 sefer
Popüler Otobüs Firması

Ardahan Hakkında

Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Ardahan iline otobüs aracılığı ile seyahat ettiğinizde, otogar noktasından Ardahan şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok opsiyon mevcuttur. Ardahan otogarı, şehir merkezine oldukça yakın bir lokasyonda bulunduğu için, Mareşal Fevzi Çakmak caddesi ve Atatürk caddesi üzerinden yapacağınız 4 dakikalık kısa bir yürüyüş ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ardahan il merkezine gidebilmek için toplu taşıma vasıtaları olan belediye otobüsleri ve minibüsleri kullanabilirsiniz. Bu toplu taşıma vasıtaları hem ekonomik hem de pratik alternatifleridir. Ücretsiz yolcu servisi hizmetinden yararlanarak da şehir merkezine gidebilirsiniz. Bütün bu ulaşım opsiyonları haricinde, otogara taksi çağırabilir, Ardahan il merkezine hem konforlu hem de oldukça hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Belediye otobüsleri aracılığı ile Ardahan şehir merkezine kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Belediye otobüslerinin Ardahan caddesi ve Koca Mustafa Paşa caddesi gibi şehrin merkezi noktalarında durakları mevcuttur. Ardahan ilinde lokasyonlar birbirine oldukça yakın mesafelerde olduğu için, 10-15 dakikalık yolculuklar ile şehrin dilediğiniz noktasına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Ardahan otogarına ulaşım sağladığınızda, ücretsiz yolcu servisleri aracılığı ile pratik ve hızlı bir şekilde il merkezine gidebilirsiniz. Pek çok otobüs firması, ücretsiz yolcu servisi hizmeti vermektedir. Bu servisler ile il merkezine gidebileceğiniz gibi, il merkezinden de otogara geçiş yapabilirsiniz.

Minibüs

Ardahan şehrinin tüm mahallelerine minibüsler aracılığı ile gidebilirsiniz. Hem il merkezine hem ilin tüm mahallelerine minibüsler ile gidebileceğiniz gibi, 5 ilçe ve 65 köye de minibüsler aracılığı ile gidebilirsiniz. Şehir içi minibüsler 15 dakikada bir hareket etmektedir.

İlçeler arası güzergaha göre minibüsler yarım saatte bir ya da saat başı olmak üzere hareket etmektedir.

Taksi

Ardahan otogarı, Ardahan il merkezine 350 metre mesafede yer almaktadır. Bu mesafeyi çok kısa bir süre içerisinde taksi ile katederek il merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi aracılığı ile gideceğiniz bu mesafe için ortalama taksi ücreti 13,50 TL tutarındadır. Taksi hem konforlu hem de hızlı bir ulaşım opsiyonudur. 

Fatsa Hakkında

Fatsa, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Ordu iline bağlı, Ordu il merkezinin 40,2 km batısında bulunan bir ilçedir. Orta Karadeniz sınırları içerisinde yer alan Fatsa ilçesini ziyaret ederseniz, burada gitmek istediğiniz çeşitli noktalar için pek çok ulaşım alternatifinden yararlanabilirsiniz.

Fatsa otogarı, ilçe merkezine oldukça yakın bir lokasyonda bulunmaktadır. Samsun-Ordu yolu üzerinden yapacağınız 850 metrelik bir yürüyüş ile Fatsa otogarına kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu yürüyüşünüz, ortalama olarak 11 dakika sürecektir.

Fatsa otogarına gidebilmek için belediye otobüsü ve minibüslerden yararlanabilirsiniz. Bu toplu taşıma araçlarının ulaşım ücretleri oldukça ekonomik olduğundan, bütçenizden tasarruf etmenizi sağlar. Fatsa ilçe merkezinden otogara gidebilmek için, otobüs firmalarının kendi müşterilerine yönelik sağladığı ücretsiz yolcu servislerinden yararlanabilirsiniz. Tüm bu ulaşım alternatiflerinin haricinde, Fatsa ilçe merkezinde bulunduğunuz yere taksi isteyebilir, taksi ile kolay ve hızlı bir şekilde Fatsa otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Fatsa ilçesi içerisinde belediye otobüslerini kullanarak pek çok lokasyona ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüslerinin gün içerisinde çeşitli noktalara düzenli seferleri mevcuttur. Bu seferlerden faydalanarak isterseniz Fatsa otogarına, isterseniz ilçe içerisinde herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Otobüs firmaları tarafından verilen yolcu servisi hizmetinden yararlanarak, dilediğiniz noktaya kolay ve ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolcu servisi hizmetini, ulusal ya da yerel otobüs firmaları, kendi firmaları ile yolculuk yapan müşteriler için sağlamaktadır. Ancak; tüm otobüs firmaları yolcu servisi hizmeti vermemektedir. Tercih ettiğiniz firma, yolcu servisi hizmeti sunuyorsa, kolaylıkla bu hizmetten yararlanabilir, zahmetsiz bir şekilde Fatsa otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Fatsa ilçesinde minibüsleri tercih ederek istediğiniz noktaya kolay ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Birlik minibüsleri kullanarak, Fatsa ilçesi ile Ordu ili arasında seyahat edebilirsiniz. S.S. 16 numaralı KOOP minibüsleri tercih ederek, ilçeler arası yolculuk yapabilir, komşu ilçelere ve köylere geçiş yapabilirsiniz.

Taksi

Fatsa otogarı, ilçe merkezine 950 metrelik bir mesafededir. 950 metrelik bu mesafeyi taksi aracılığı ile hızlı bir şekilde katederek Fatsa otogarına geçiş yapabilirsiniz. Bu mesafe için ödemeniz gereken taksi tutarı ortalama olarak 25,00 TL’dir.

Feribot

Fatsa ilçesinden feribot seferleri ile çeşitli noktalara gidebilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

11-13 s Fatsa - Ardahan
660 KM 

Ardahan Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır