Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1020 km
Yaklaşık Sefer Süresi
17-19s
En Son Satış
1 saat 28 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
850 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Antalya Hakkında

Antalya otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde bulunan Antalya ilinde yer alır. Antalya, TÜİK 2021 tahmini verilerine göre 2.619.832 nüfusa sahip bir şehirdir. Türkiye’nin özellikle yaz sezonlarında bolca turist ağırladığı şehirlerden biri olan Antalya, doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlayabilir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Antalya ovasının coğrafi konumu ve jeolojik yapısı nedeniyle şehirde metro ve tren hatları bulunmamaktadır. Ancak hava ve karayolundan direkt otogara ulaşım sağlanabilir. Havayolunu tercih eden biri havalimanına indikten sonra otogara servis ve otobüs hizmetlerinden yararlanarak ulaşabilir. Ardından otogardan şehir merkezine de ulaşım kolaylıkla sağlanır. Karayolu ile gelen biri ise özel araç veya otobüsleri tercih edebilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Antalya otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Antalya otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Antalya şehir merkezi arası 8,9 km’dir.

Belediye Otobüsü

Antalya otogarı, Antalya şehir merkezine oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Antalya otogardan şehir merkezine hareket eden otobüs hatları bulunmaktadır. Bunlar; 526, AC03, B35, B46A hatlarıdır.

Yolcu Servisi

Antalya otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifleri arasında bulunur. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden servis hakkında bilgi alınabilir. Ayrıca, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti sunulur. Yolculuk yaptığınız otobüs firmalarının otogardaki gişelerinden yolcu servis imkanı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Minibüs

Antalya otogarı Yeni Doğan Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkeze gittiği sorulabilir. Minibüs çalışma saatleri 07:20 ile 21.30 arasında olduğu bilinir.

Taksi

Antalya otogarı il merkezine oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Antalya otogardan şehir merkezine otobüs ve minibüs dışında taksiyle de ulaşım sağlamak mümkündür. Bu ulaşımı 12 dakika gibi bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet bedeli olarak taksi ücreti 116,80 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Fatsa Hakkında

Fatsa, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Ordu iline bağlı, Ordu il merkezinin 40,2 km batısında bulunan bir ilçedir. Orta Karadeniz sınırları içerisinde yer alan Fatsa ilçesini ziyaret ederseniz, burada gitmek istediğiniz çeşitli noktalar için pek çok ulaşım alternatifinden yararlanabilirsiniz.

Fatsa otogarı, ilçe merkezine oldukça yakın bir lokasyonda bulunmaktadır. Samsun-Ordu yolu üzerinden yapacağınız 850 metrelik bir yürüyüş ile Fatsa otogarına kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu yürüyüşünüz, ortalama olarak 11 dakika sürecektir.

Fatsa otogarına gidebilmek için belediye otobüsü ve minibüslerden yararlanabilirsiniz. Bu toplu taşıma araçlarının ulaşım ücretleri oldukça ekonomik olduğundan, bütçenizden tasarruf etmenizi sağlar. Fatsa ilçe merkezinden otogara gidebilmek için, otobüs firmalarının kendi müşterilerine yönelik sağladığı ücretsiz yolcu servislerinden yararlanabilirsiniz. Tüm bu ulaşım alternatiflerinin haricinde, Fatsa ilçe merkezinde bulunduğunuz yere taksi isteyebilir, taksi ile kolay ve hızlı bir şekilde Fatsa otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Fatsa ilçesi içerisinde belediye otobüslerini kullanarak pek çok lokasyona ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüslerinin gün içerisinde çeşitli noktalara düzenli seferleri mevcuttur. Bu seferlerden faydalanarak isterseniz Fatsa otogarına, isterseniz ilçe içerisinde herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Otobüs firmaları tarafından verilen yolcu servisi hizmetinden yararlanarak, dilediğiniz noktaya kolay ve ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolcu servisi hizmetini, ulusal ya da yerel otobüs firmaları, kendi firmaları ile yolculuk yapan müşteriler için sağlamaktadır. Ancak; tüm otobüs firmaları yolcu servisi hizmeti vermemektedir. Tercih ettiğiniz firma, yolcu servisi hizmeti sunuyorsa, kolaylıkla bu hizmetten yararlanabilir, zahmetsiz bir şekilde Fatsa otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Fatsa ilçesinde minibüsleri tercih ederek istediğiniz noktaya kolay ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Birlik minibüsleri kullanarak, Fatsa ilçesi ile Ordu ili arasında seyahat edebilirsiniz. S.S. 16 numaralı KOOP minibüsleri tercih ederek, ilçeler arası yolculuk yapabilir, komşu ilçelere ve köylere geçiş yapabilirsiniz.

Taksi

Fatsa otogarı, ilçe merkezine 950 metrelik bir mesafededir. 950 metrelik bu mesafeyi taksi aracılığı ile hızlı bir şekilde katederek Fatsa otogarına geçiş yapabilirsiniz. Bu mesafe için ödemeniz gereken taksi tutarı ortalama olarak 25,00 TL’dir.

Feribot

Fatsa ilçesinden feribot seferleri ile çeşitli noktalara gidebilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

17-19 s Fatsa - Antalya
1020 KM 

Antalya Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır