Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
960 km
Yaklaşık Sefer Süresi
16-18s
En Son Satış
2 saat 55 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
500 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Şanlıurfa Hakkında

Şanlıurfa, Türkiye'nin güneydoğusunda yer alan bir şehirdir. Şehir, Mezopotamya'nın en eski yerleşim yerlerinden biri olarak kabul edilir ve tarihi ve kültürel açıdan oldukça zengindir. Şanlıurfa'nın doğal güzellikleri de oldukça ünlüdür. Şehir, Fırat Nehri'nin doğusunda yer alır. Ziyaretçiler, şehrin tarihi yerlerini ziyaret etmek, doğal güzellikleri keşfetmek ve yöresel lezzetleri tatmak için Şanlıurfa'ya gelmektedirler.

Şanlıurfa otogarı şehrin Esentepe mahallesinde yer almaktadır. Şanlıurfa otogarı ile Şanlıurfa il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Şanlıurfa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Şanlıurfa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Şanlıurfa şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsler 62, 64, 74, 76B, KARAKÖPRÜ, KARAKÖPRÜ 35 otobüsleridir. Şehrin belediyesine ulaşarak Şanlıurfa otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün, hangi konumdan kalkacağını ve kalkış saatini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Şanlıurfa otogarından, Şanlıurfa şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Şanlıurfa şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Şanlıurfa Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Şanlıurfa şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Şanlıurfa otogarından şehir merkezine giden minibüs hatları numaralandırılmamıştır. Şanlıurfa'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Şanlıurfa otogarı ile Şanlıurfa il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Şanlıurfa otogarından binilen taksinin Şanlıurfa il merkezine ulaşım ücreti 70 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 8 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 11 TL’dir.

Eskişehir Hakkında

Eskişehir otogarı şehir merkezine yakın konumlanmıştır. Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisleri, özel servis, minibüs, tramvay vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Eskişehir il merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Eskişehir iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Belediye otobüsleriyle şehir merkezinden ve ilçelerden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 9, 14, 18, 29, 48, 51, 63, 84, 999 numaralı otobüs hatları ile otogara ulaşabilirsiniz. 9 – Osmangazi / Otogar, 14 – Gündoğdu / Otogar, 18 – Prof. Dr. Nabi Avcı Bulvarı / Otogar, 29 – Tepebaşı Belediyesi / Otogar, 48 – Emek Mahallesi / Otogar, 51 – Yunus Emre Devlet Hastanesi / Otogar, 63 Vadişehir Mahallesi / Otogar, 999 – Otogar / Odunpazarı güzergahındaki otobüs hatları ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi ana duraklarından geçen otogar istikametinde olan otobüslere binilip otogara ulaşılabilir.

Tramvay

Eskişehir’de hafif raylı sistem olarak hizmet veren tramvay hattı olan EsTram ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Tramvay ile otogara ulaşabilmeniz için SSK – Otogar, OGÜ – Otogar tramvay hattına ulaşmanız gerekir. SSK ve OGÜ tramvay istasyonuna uzak olanlar ise 75. Yıl – OGÜ ve Çankaya Ring Hattı – OGÜ tramvay hattı ile OGÜ istasyonuna ulaşıp buradan OGÜ – Otogar tramvay hattına binebilirler. Ya da Çamlıca Ring Hattı – SSK ve Batıkent Ring Hattı – SSK tramvayı ile SSK istasyonuna ulaşıp SSK – Otogar tramvay hattı ile otogara ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Eskişehir il merkezinden otogara ulaşan otobüs firmasının ücretsiz servis aracı kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisine gidip oradan hareket eden servis aracına binip otogara ulaşabilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek merkezdeki otobüs firmasının bilet satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Eskişehir merkezden otogara minibüs seçeneği ile ulaşılabilir. Şehrin farklı bölgelerinden kalkan otogar istikametinde olan minibüslere binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Eskişehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 4 kilometredir. Eskişehir il merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 6 – 8 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 75 TL’dir.

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanından Otogara Ulaşım

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanında otogara ulaşan HAVAŞ gibi özel ulaşım araçları bulunmamaktadır. Havalimanından otogara ulaşmak için toplu taşıma hatları ya da taksi kullanılması gerekir. Havalimanından geçen otobüs hatları 4K, 558 ve 63K numaralı hatlardır. Eskişehir otogarı ve havalimanı arası mesafe 7 kilometredir. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 120 TL’dir. Ayrıca havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır