Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
180 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3-4s
En Son Satış
3 saat 19 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
290 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Kocaeli (İzmit) Hakkında

Kocaeli, Türkiye'nin Marmara bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Başkenti İzmit'tir ve aynı zamanda Marmara Denizi'ne kıyısı vardır. İstanbul'a yakın konumu nedeniyle önemli bir sanayi ve ticaret merkezidir. Ayrıca, tarihi ve kültürel açıdan da zengin bir bölgedir. Kocaeli otogarı ile şehrin Yahyakaptan mahallesinde yer almaktadır. Kocaeli otogarı ile Kocaeli il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 20 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kocaeli şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kocaeli şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Kocaeli şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 10, 28, 118, 35 numaralı belediye otobüsleri ile Kocaeli otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Tramvay 

Kocaeli il merkezinden Kocaeli otogarına ulaşmak için T1 numaralı tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

Kocaeli otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Kocaeli Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Kocaeli şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Kocaeli'nde bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Kocaeli otogarı ile Kocaeli il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 20 km’dir. Kocaeli otogarından binilen taksinin Kocaeli il merkezine ulaşım ücreti 227 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 27 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Feribot 

Kocaeli feribotu, düzenli olarak seferler düzenleyen İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) şirketi tarafından işletilmektedir. Feribotlar, genellikle sabah erken saatlerde başlar ve akşam geç saatlere kadar devam eder. Seferlerin sıklığı, günün saati ve yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir.

Feribot seferleri, İzmit'teki Hereke, Değirmendere ve Gölcük limanlarından da yapılabilir.

Eskişehir Hakkında

Eskişehir otogarı şehir merkezine yakın konumlanmıştır. Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisleri, özel servis, minibüs, tramvay vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Eskişehir il merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Eskişehir iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Belediye otobüsleriyle şehir merkezinden ve ilçelerden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 9, 14, 18, 29, 48, 51, 63, 84, 999 numaralı otobüs hatları ile otogara ulaşabilirsiniz. 9 – Osmangazi / Otogar, 14 – Gündoğdu / Otogar, 18 – Prof. Dr. Nabi Avcı Bulvarı / Otogar, 29 – Tepebaşı Belediyesi / Otogar, 48 – Emek Mahallesi / Otogar, 51 – Yunus Emre Devlet Hastanesi / Otogar, 63 Vadişehir Mahallesi / Otogar, 999 – Otogar / Odunpazarı güzergahındaki otobüs hatları ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi ana duraklarından geçen otogar istikametinde olan otobüslere binilip otogara ulaşılabilir.

Tramvay

Eskişehir’de hafif raylı sistem olarak hizmet veren tramvay hattı olan EsTram ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Tramvay ile otogara ulaşabilmeniz için SSK – Otogar, OGÜ – Otogar tramvay hattına ulaşmanız gerekir. SSK ve OGÜ tramvay istasyonuna uzak olanlar ise 75. Yıl – OGÜ ve Çankaya Ring Hattı – OGÜ tramvay hattı ile OGÜ istasyonuna ulaşıp buradan OGÜ – Otogar tramvay hattına binebilirler. Ya da Çamlıca Ring Hattı – SSK ve Batıkent Ring Hattı – SSK tramvayı ile SSK istasyonuna ulaşıp SSK – Otogar tramvay hattı ile otogara ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Eskişehir il merkezinden otogara ulaşan otobüs firmasının ücretsiz servis aracı kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisine gidip oradan hareket eden servis aracına binip otogara ulaşabilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek merkezdeki otobüs firmasının bilet satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Eskişehir merkezden otogara minibüs seçeneği ile ulaşılabilir. Şehrin farklı bölgelerinden kalkan otogar istikametinde olan minibüslere binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Eskişehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 4 kilometredir. Eskişehir il merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 6 – 8 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 75 TL’dir.

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanından Otogara Ulaşım

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanında otogara ulaşan HAVAŞ gibi özel ulaşım araçları bulunmamaktadır. Havalimanından otogara ulaşmak için toplu taşıma hatları ya da taksi kullanılması gerekir. Havalimanından geçen otobüs hatları 4K, 558 ve 63K numaralı hatlardır. Eskişehir otogarı ve havalimanı arası mesafe 7 kilometredir. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 120 TL’dir. Ayrıca havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

180 KM 

Kocaeli (İzmit) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır