Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
1 saat 42 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
399 TL
Günlük Sefer Sayısı
5 sefer
Popüler Otobüs Firması

Dinar Hakkında

Dinar, Türkiye'nin batısındaki Afyonkarahisar ilinin bir ilçesidir. İlçe, tarihi zenginliği, doğal güzellikleri ve tarımıyla ünlüdür. Dinar ilçesi, tarihi kalıntıları ve eski yerleşim yerleriyle ünlüdür. İlçenin en önemli tarihi yerlerinden biri, Hitit dönemine kadar uzanan antik kent olan Kızıldağ'dır. Ayrıca, ilçede bulunan tarihi köprüler, camiler, hamamlar ve diğer yapılar da tarihi açıdan önemlidir. Doğal güzellikleriyle de ünlü olan Dinar, çevresindeki dağlar, yaylalar ve ormanlarla çevrilidir. İlçenin en önemli doğal alanlarından biri, Sızıldak Şelalesi'dir. Ayrıca, Beydağları, Akdağ ve Sandıklı Dağı gibi dağlar da doğal güzellikleriyle ilgi çekmektedir.

Dinar otogarı ilçe merkezinin dışarısında yer almaktadır.  Dinar otogarı ile Dinar ilçe merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 2,5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Dinar ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve ilçe merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Dinar ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur.   Dinar ilçe merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsleri numaralandırılmamıştır. İlçenin belediyesine ulaşarak Dinar otogarından ilçe merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Dinar otogarından, Dinar ilçe merkezine ulaşım sağlayarak bazı otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Dinar ilçe merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Dinar ilçesi otogarından (terminaline) ilçe merkezine giden minibüsler ile ilçe içi ulaşım sağlanmaktadır.   Dinar otogarından ilçe merkezine giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Otogar yakınından kalkan minibüsler numaralandırılmamıştır.   Dinar ilçesinde bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan ilçe merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan ilçe merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir.  Dinar otogarı ile Dinar ilçe merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 2,5 km’dir.   Dinar otogarından binilen taksinin Dinar ilçe merkezine ulaşım ücreti 40 TL’dir. Otogar ile ilçe merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 3 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Eskişehir Hakkında

Eskişehir otogarı şehir merkezine yakın konumlanmıştır. Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisleri, özel servis, minibüs, tramvay vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Eskişehir il merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Eskişehir iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Belediye otobüsleriyle şehir merkezinden ve ilçelerden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 9, 14, 18, 29, 48, 51, 63, 84, 999 numaralı otobüs hatları ile otogara ulaşabilirsiniz. 9 – Osmangazi / Otogar, 14 – Gündoğdu / Otogar, 18 – Prof. Dr. Nabi Avcı Bulvarı / Otogar, 29 – Tepebaşı Belediyesi / Otogar, 48 – Emek Mahallesi / Otogar, 51 – Yunus Emre Devlet Hastanesi / Otogar, 63 Vadişehir Mahallesi / Otogar, 999 – Otogar / Odunpazarı güzergahındaki otobüs hatları ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi ana duraklarından geçen otogar istikametinde olan otobüslere binilip otogara ulaşılabilir.

Tramvay

Eskişehir’de hafif raylı sistem olarak hizmet veren tramvay hattı olan EsTram ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Tramvay ile otogara ulaşabilmeniz için SSK – Otogar, OGÜ – Otogar tramvay hattına ulaşmanız gerekir. SSK ve OGÜ tramvay istasyonuna uzak olanlar ise 75. Yıl – OGÜ ve Çankaya Ring Hattı – OGÜ tramvay hattı ile OGÜ istasyonuna ulaşıp buradan OGÜ – Otogar tramvay hattına binebilirler. Ya da Çamlıca Ring Hattı – SSK ve Batıkent Ring Hattı – SSK tramvayı ile SSK istasyonuna ulaşıp SSK – Otogar tramvay hattı ile otogara ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Eskişehir il merkezinden otogara ulaşan otobüs firmasının ücretsiz servis aracı kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisine gidip oradan hareket eden servis aracına binip otogara ulaşabilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek merkezdeki otobüs firmasının bilet satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Eskişehir merkezden otogara minibüs seçeneği ile ulaşılabilir. Şehrin farklı bölgelerinden kalkan otogar istikametinde olan minibüslere binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Eskişehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 4 kilometredir. Eskişehir il merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 6 – 8 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 75 TL’dir.

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanından Otogara Ulaşım

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanında otogara ulaşan HAVAŞ gibi özel ulaşım araçları bulunmamaktadır. Havalimanından otogara ulaşmak için toplu taşıma hatları ya da taksi kullanılması gerekir. Havalimanından geçen otobüs hatları 4K, 558 ve 63K numaralı hatlardır. Eskişehir otogarı ve havalimanı arası mesafe 7 kilometredir. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 120 TL’dir. Ayrıca havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

4-5 s Eskişehir - Dinar
240 KM 

Dinar Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır