Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
360 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6-7s
En Son Satış
0 saat 51 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
400 TL
Günlük Sefer Sayısı
4 sefer
Popüler Otobüs Firması

Manyas Hakkında

Balıkesir iline bağlı Manyas ilçesinde yer alan Manyas otogarı, Manyas ilçe merkezine oldukça yakın konumlanmıştır. Cengizhan Caddesi üzerinde yer alan Manyas otogarı, Balıkesir’in önemli turistik merkezlerinden biri olan Manyas ilçesinde bulunması nedeniyle önemli bir merkez otogardır. Balıkesir, Türkiye’nin en turistik şehirlerinden biri olması nedeniyle Manyas otogarına Türkiye’nin dört bir yanından farklı otobüs firmaları ile ulaşmak mümkündür. Otogardan Manyas merkeze ulaşmak isteyen yolcular, Manyas otogarında indiğinde merkeze ulaşan çeşitli ulaşım araçlarını kullanabilir. 

Manyas otogarı, ilçe merkezine uzak olmadığından dolayı merkeze yürümek kolaydır. Manyas otogarından ilçe merkezine yürümek biraz zaman alabilir. Yürümek istemeyen veya Manyas otogarından hızlı ve rahat şekilde merkeze ulaşmak isteyen yolcular ise Manyas otogarından merkeze ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini kullanabilir. Manyas otogarından merkeze ulaşan belediye otobüsü, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile otogardan merkeze kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Manyas otogarından merkeze ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir.

Belediye Otobüsü

Manyas otogarında indiğinizde Manyas’ın merkezi noktalarına, caddelerine ve mahallelerine belediye otobüsü ile ulaşmak mümkündür. Manyas otogarından çıktığınızda İnönü Caddesi üzerinde bulunan otobüs duraklarına yürüyerek ulaşabilirsiniz. Manyas otogarı ilerisindeki otobüs durağından 1 Manyas – Necip, 2 Manyas Şehir İçi Ring, 3 Manyas – Ören otobüs hatları ile Manyas ilçesindeki merkezi noktalarda istediğiniz durakta inebilirsiniz. Belediye otobüsleri ile Manyas’ın merkezi mahalleri olan Çarşı Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Yeni Mahalle gibi merkezi noktalara ulaşmak mümkündür.

Minibüs

Manyas otogarından Manyas merkezine ulaşmak için belediye otobüslerine alternatif olarak minibüs seçeneği kullanılabilir. Manyas otogarı önünden kalkan minibüslere binerek ilçe merkezinde yer alan merkezi mahalle ve caddelere gün boyu ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca otogardan hareket eden minibüsler ile köy ve tatil beldelerine ulaşmak mümkündür.

Taksi

Manyas otogarı ve Manyas merkez arası mesafe yaklaşık 1 kilometredir. Manyas otogarından merkeze hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir. Otogarda bulunan taksiler ile 7/24 merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz. Manyas otogar ve merkez arası taksi ücreti 38 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

360 KM 

Manyas Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır