Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1260 km
Yaklaşık Sefer Süresi
21-23s
En Son Satış
2 saat 5 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1000 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Erzurum Hakkında

Erzurum otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, minibüs, bilet aldığınız otobüs firmasının yolcu servisi, özel servis vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Erzurum iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Erzurum şehir merkezinden kalkan otogar yakınından geçen otobüs hatlarına binerek hızlı şekilde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. K7 Yenişehir – Şükrüpaşa, B6 Dadaşkent – Üniversite – Dadaşkent, G7 Yıldızkent – Yenişehir, B5 Yarımca – Yoncalık, otobüs hatlarına binerek Erzurum otogarına ulaşabilirsiniz. Erzurum ilinde şehir içi belediye otobüslerini kullanabilmeniz için Kardelen Kart sahibi olmanız gerekir.

Yolcu Servisi

Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşmak için seyahat edeceğiniz otobüs firmasının yolcu servisi kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine gidip oradan hareket eden servis araçlarına binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek merkezde size en yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine ulaşabilirsiniz. 

Minibüs

Erzurum şehir merkezindeki birçok ana duraktan geçen minibüsler ile merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzurum çevre mahalle ve ilçelerden şehir merkezine hareket eden minibüsler ile merkeze ulaşıp oradan belediye otobüslerine aktarma yaparak otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Erzurum şehir merkezinden ve şehirde bulunan kayak merkezlerinden de direkt olarak otogara ulaşmak için özel servis kiralayabilirsiniz.

Taksi

Erzurum şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 8 kilometredir. Erzurum şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 15 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Erzurum şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 90 TL’dir.

Erzurum Havalimanından Otogara Ulaşım

Erzurum Havalimanından otogara ulaşan HAVAŞ servisleri bulunmasa da havalimanından otogara Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler ile otogara ulaşabilir isterseniz şehir merkezine de ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzurum havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir veya taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzurum Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 6,5 kilometredir. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 75 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

21-23 s Erzurum - İzmir
1260 KM 

İzmir Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır