Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1080 km
Yaklaşık Sefer Süresi
18-20s
En Son Satış
1 saat 42 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
950 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Erzurum Hakkında

Erzurum otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, minibüs, bilet aldığınız otobüs firmasının yolcu servisi, özel servis vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Erzurum iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Erzurum şehir merkezinden kalkan otogar yakınından geçen otobüs hatlarına binerek hızlı şekilde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. K7 Yenişehir – Şükrüpaşa, B6 Dadaşkent – Üniversite – Dadaşkent, G7 Yıldızkent – Yenişehir, B5 Yarımca – Yoncalık, otobüs hatlarına binerek Erzurum otogarına ulaşabilirsiniz. Erzurum ilinde şehir içi belediye otobüslerini kullanabilmeniz için Kardelen Kart sahibi olmanız gerekir.

Yolcu Servisi

Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşmak için seyahat edeceğiniz otobüs firmasının yolcu servisi kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine gidip oradan hareket eden servis araçlarına binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek merkezde size en yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine ulaşabilirsiniz. 

Minibüs

Erzurum şehir merkezindeki birçok ana duraktan geçen minibüsler ile merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzurum çevre mahalle ve ilçelerden şehir merkezine hareket eden minibüsler ile merkeze ulaşıp oradan belediye otobüslerine aktarma yaparak otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Erzurum şehir merkezinden ve şehirde bulunan kayak merkezlerinden de direkt olarak otogara ulaşmak için özel servis kiralayabilirsiniz.

Taksi

Erzurum şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 8 kilometredir. Erzurum şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 15 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Erzurum şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 90 TL’dir.

Erzurum Havalimanından Otogara Ulaşım

Erzurum Havalimanından otogara ulaşan HAVAŞ servisleri bulunmasa da havalimanından otogara Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler ile otogara ulaşabilir isterseniz şehir merkezine de ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzurum havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir veya taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzurum Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 6,5 kilometredir. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 75 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

18-20 s Erzurum - Gebze
1080 KM 

Gebze Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır