Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1380 km
Yaklaşık Sefer Süresi
23-25s
En Son Satış
3 saat 31 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
700 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İstanbul Avrupa Hakkında

İstanbul, Marmara bölgesinde yer alır, Türkiye'nin en kalabalık ve en büyük şehridir. Coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuş ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İstanbul, 2 kıtayı birbirine bağlayan önemli bir noktada yer alması nedeniyle Avrupa ve Asya kültürlerinin birleştiği benzersiz bir şehirdir.  İstanbul şehrinde kullanıma açık 3 adet otogar bulunmaktadır. Bunlar Esenler, Harem ve Alibeyköy otogarlarıdır.

 Esenler otogarı ise İstanbul şehrinin merkez otogarı olarak bilinmektedir. Fatih semti ise İstanbul şehrinin merkezi olarak bilinmektedir. Esenler otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. Esenler otogarı Altıntepsi mahallesinde yer almaktadır. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleri, metro, tramvay ve feribot ile İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için 33B Hattı kullanılmaktadır.

Metro 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine M1B metro hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine T1 tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

İstanbul otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İstanbul Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İstanbul Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İstanbul şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. İstanbul'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İstanbul otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. İstanbul otogarından binilen taksinin İstanbul il merkezine ulaşım ücreti 90 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 12 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Feribot 

İstanbul Deniz Otobüsleri (IDO), İstanbul'da deniz yoluyla yolcu taşımacılığı hizmeti veren bir şirkettir. İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan Marmara Denizi üzerindeki hatlarda seferler düzenlemektedir. Şirket, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. İDO'nun seferleri, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Şirketin hatları arasında en popüler olanları Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy, Bursa ve Yalova gibi noktaları kapsamaktadır. İDO'nun biletleri, online olarak veya deniz limanlarındaki bilet gişelerinden satın alınabilir.

Erzincan Hakkında

Erzincan otogarı şehir merkezine yakın konumlanmıştır. Erzincan şehir merkezinin otogara yakın noktalarında bulunan yolcular otogara yürüyerek de ulaşabilir. Erzincan şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Erzincan şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, otobüs firmasının yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Erzincan şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği mevcuttur. Erzincan iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Erzincan şehir merkezinden hareket eden belediye otobüsleri ile otogara ulaşmak mümkündür. Erzincan merkezden kalkan ve merkezi ana duraklardan geçen 1, 2, 6 numaralı otobüs hatlarına binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzincan merkezde bulunan Fatih Cami önü duraktan hareket eden 1 numaralı otobüs hattı otogara ulaşmaktadır. 2 numaralı otobüs hattı Erzincan merkez durağından kalkarak otogara direkt ulaşım sağlamaktadır. Erzincan merkez Dörtyol Meydanından kalkan 6 numaralı belediye otobüsü ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Merkez Kampüsü’nden kalkan 14 ve 14A otobüs hatları ile şehir merkezine gelip oradan 1, 2, 6 numaralı otobüslere binerek otogara direkt ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Erzincan şehir merkezinden otogara ulaşan otobüs firmasının ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisine giderek oradan hareket eden servis aracına binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek şehir merkezindeki otobüs firmasının bilet satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Erzincan şehir merkezinden otogara ulaşmak için minibüs seçeneği kullanılabilir. Şehir merkezinden kalkan otogar güzergahındaki minibüsler ile direkt olarak otogara ulaşım sağlanabilir. Ayrıca Erzincan’ın Kemaliye, Çayırlı, İliç, Kemah, Otlukbeli, Refahiye, Tercan ve Üzümlü ilçelerinden şehir merkezine geldikten sonra, otogara giden minibüs veya otobüslere aktarma yapılarak otogara kolay şekilde ulaşım sağlanabilir.

Taksi

Erzincan şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 5 kilometredir. Erzincan şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 11 – 14 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 39 TL’dir.

Erzincan Havalimanından Otogara Ulaşım

Erzincan havalimanından otogara ulaşan HAVAŞ servis otobüsleri bulunmaktadır. Havalimanından bineceğiniz servis otobüsleri ile otogar önü durağından geçip şehir merkezine de ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca havalimanından halk otobüslerine binip şehir merkezine oradan da otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzin Havalimanı ve otogar arası mesafe 5,8 kilometredir. Havalimanından otogara ulaşmak için taksi seçeneğini kullananlar için havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 44,20 TL’dir. Havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralama seçeneği de mevcuttur.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

1380 KM 

İstanbul Avrupa Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır