Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1380 km
Yaklaşık Sefer Süresi
23-25s
En Son Satış
3 saat 47 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1000 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Erciş Hakkında

Erciş ilçesi Van iline bağlı olan ve Van il merkezine yaklaşık 99 km mesafede bulunan bir ilçedir. Erciş ilçesinden şehirlerarası seyahat etmek üzere otogara gitmek isteyen ziyaretçilerin Çaldıran Otogarına ulaşım sağlamaları gereklidir. Çaldıran Otogarı ile Erciş ilçe merkezi arasındaki mesafenin pek az olduğu söylenemez. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma aracı kullanmaları durumunda aktarma yapmaları gerekebilir.

Belediye Otobüsü

Erçiş ilçe merkezinde belediye otobüsüyle kolaylıkla ulaşım sağlayacak bir otogar yoktur. Bu nedenle yolcuların farklı ulaşım seçeneklerini değerlendirerek ilçe merkezine biraz uzak olan Çaldıran Otogarına gitmeleri gerekir. İlçe merkezinden hareket ederek Çaldıran Otogarına direkt ulaşım sağlayan bir otobüs olmadığı için yolcuların ilçe merkezinde aktif olan toplu taşıma araçlarını kullanmaları durumunda aktarma yapmaları gerekir. Yolcular aktarma aşamasında belediye otobüslerini ya da özel halk minibüslerini kullanabilirler.

Yolcu Servisi

Erçiş ilçe merkezinden Çaldıran Otogarına gitmek üzere aktarma yapacak olan ve yolcu servisi kullanmak isteyen yolcuların ilgili otobüs firmasıyla iletişime geçerek servis rezervasyonu yapmaları durumunda Çaldıran ilçe merkezine ulaşım sağladıktan sonra servis hizmetinden yararlanmaları mümkün olur. Ancak yolcuların yolcu servisi hizmetinden yalnızca rezervasyon yapmaları durumunda faydalanabileceklerini unutmamaları mühimdir. Servis rezervasyonu yapmayan yolcular servisi kullanamayacağı için Erçiş ilçe merkezinden Çaldıran ilçe merkezine ulaşım sağlayacak olan yolcuların yola çıkmadan günler önce rezervasyon işlemlerini tamamlamış olmaları gerekir. Rezervasyon işlemi ve yolcu servisi hizmeti ücretsiz olduğu için yolcuların bu aşamada ücret ödemelerine gerek yoktur.

Minibüs

Erçiş ilçe merkezinden yola çıkarak ilçe merkezindeki minibüs durağına ulaşım sağlayan yolcuların Çaldıran minibüsüne binmeleri durumunda Çaldıran ilçe merkezine gitmeleri mümkündür. Ancak minibüs otogara değil ilçe merkezine ulaşım sağladığı için minibüs aracılığıyla ilçe merkezine giden yolcuların ilçe merkezinde inerek aktarma yapmaları gerekir.

Taksi

Erciş ilçe merkeziyle Çaldıran Otogarı arasında yaklaşık 63 km mesafe bulunur. Erciş ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 1 saat 25 dakikadır. Erciş ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 640 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

1380 KM 

İstanbul Anadolu Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır