Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1140 km
Yaklaşık Sefer Süresi
19-21s
En Son Satış
3 saat 28 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1000 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Elazığ Hakkında

Elazığ otogarı şehir merkezinin yakınında konumlanmıştır. Elazığ şehir merkezinde otogara daha yakın merkezi noktada bulunanlar için otogara yürüyerek ulaşmak bir seçenektir. Elazığ şehir merkezinin otogara daha uzak kısmında olan yolcular merkezden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini tercih edebilir. Elazığ şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisleri, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Elazığ şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Elazığ iline uçak seyahati ile gelen yolcular çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Elazığ şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri; Öğretmenevi, Abdullahpaşa Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Çayda Çıra Kavşağı Bahçelievler, Fırat Üniversitesi Hastanesi, Harput, Karşıyaka, Fırat Üniversitesi gibi merkezi duraklardan geçip otogar güzergahında ilerlemektedir. Şehir merkezinden otogara ulaşmak için 1, 4, 12 ve 15 numaralı belediye otobüsleriyle şehrin birçok merkezi yerinden binip şehir merkezinden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüslerini kullanabilmeniz için şehir merkezindeki Elazığ Kart satış yerlerinden Elazığ Kart satın almanız gerekir.

Yolcu Servisi

Elazığ şehir merkezinden otogara ulaşan otobüs firmasının ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisine giderek oradan hareket eden servis aracına binilip otogara ulaşım sağlanabilir. Bilet adlığınız otobüs firması ile iletişime geçilip size en yakın merkezdeki otobüs firmasının bilet satış ofisine ulaşabilirsiniz. 

Minibüs

Elazığ şehir merkezinden ve çevre illerden otogara ulaşan minibüsler bulunmaktadır. Elazığ şehir merkezindeki duraklardan hareket edip otogar güzergahında ilerleyen minibüslere binilip otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Harput Kalesi ve Elazığ Havalimanı gibi yoğun yerlerde duraklarını bulabileceğiniz şehir içi minibüsler ve Maden, Keban ve Karakoçan gibi merkezi ilçe ve köylerden hareket eden minibüsler ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Elazığ şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 3 kilometredir. Elazığ şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 7 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Elazığ şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 48 TL’dir.

Elazığ Havalimanından Otogara Ulaşım

Elazığ havalimanından şehir merkezine ulaşan HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsininiz. Havalimanından kalkan HAVAŞ otobüsleri şehir merkezine doğru giderken otogardan geçmektedir. Elazığ Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 8,8 kilometredir. Taksi ile hızlı ve konforlu şekilde otogara ulaşmak isteyenler için havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 106 TL’dir. Havalimanından otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmamaktadır. Ayrıca havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralama seçeneği kullanılabilir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

19-21 s Elazığ - İzmir
1140 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır