Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
180 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3-4s
En Son Satış
3 saat 25 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
200 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Düzce Hakkında

Düzce otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Batı Karadeniz bölümünde bulunan Düzce ilinde yer alır. Düzce şehrinin vazgeçilmez yemekleri alabalık tesislerinden türemektedir. Örneğin hamsili yemeklerinden pek çok yöresel lezzet Düzce mutfağı olarak sunulur. Ayrıca Çerkez mutfağından da lezzetlerin sunulduğu bilinir. Ek olarak şehrin turistik yapısını ön plana çıkaracak doğal güzellikleri de bulunmaktadır. Bunlar; Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı, Samandere Şelalesi Tabiat Anıtı, Konuralp Müzesi, Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı, Aktaş Şelalesi bulunur. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Karayolu ile ulaşım sağlamak mümkündür. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Düzce otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Düzce otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Düzce şehir merkezi arası 2,8 km’dir.

Belediye Otobüsü

Düzce otogarı, Düzce şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Otogar ile şehir merkezi arasında otobüs bulunmamaktadır. Ancak, çevre güzergahtan gelen otobüsler ile otogara ve şehir merkezinin çeşitli yerlerine ulaşım sağlanır. Yeşiltepe, Otogar Jandarma güzergahındaki hat 12, Üniversite, Otogar, Jandarma güzergahındaki hat 4, Sarayyeri, Otogar güzergahında hat 25 ile şehrin çeşitli merkezlerinden otogara ulaşım sağlanması mümkündür

Yolcu Servisi

Düzce otogarından şehir merkezine hizmet eden belediyeye ait yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının yolcu servis hizmetiyle otogardan şehir merkezine ulaşım mümkündür.

Minibüs

Düzce Otogarı, şehrin merkez konumunda yer aldığı bilinir. Bu sebeple yürüyerek de ulaşım sağlanabilir. Ancak, yürüme mesafesinde bulunmayanlar için şehir içinden hareket eden minibüsler ile ulaşım rahatlıkla sağlanır. 

Taksi

Düzce otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Bu sebeple otogar ile Düzce şehir merkezi arası 2,8 km olan bu yolu Düzce şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 3-4 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 38,00 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

180 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır