Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
840 km
Yaklaşık Sefer Süresi
14-16s
En Son Satış
4 saat 6 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
660 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Kilis Hakkında

Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde yer alan, MÖ 3000 yıllarına uzanan tarihi dokusu ile meşhur Kilis iline otobüs ile yolculuk yaparak otogar lokasyonuna ulaştığınızda, bu lokasyondan şehir merkezine gidebilmek için pek çok ulaşım alternatifi mevcuttur.

Kilis otogarı, Kilis şehir merkezine yürüyüş mesafesindedir. Şıhahmet caddesi üzerinden 950 metrelik bir yürüyüş ile yaklaşık olarak 13 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak daha hızlı ulaşım alternatifleri de mevcuttur.

Ücretsiz yolcu servisi hizmetinden yararlanarak hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Minibüs ve belediye otobüslerini kullanarak da Kilis şehir merkezine gidebilmeniz mümkündür. Bu toplu taşıma araçları ile oldukça ekonomik bir yolculuk yapabilirsiniz. Tüm bu ulaşım alternatifleri dışında, otogara taksi çağırabilir, hem hızlı hem de konforlu bir yolculuk sonrası Kilis şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Belediye otobüsleri ile Kilis il merkezine kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz gibi, Kilis ilinin pek çok lokasyonuna da gidebilirsiniz. Belediye otobüslerinin güzergahları şu şekildedir:

  • 1. güzergah: Söğütlüdere-Otogar-Hastane-Üniversite-Çarşı-Oylum
  • 2. güzergah: Söğütlüdere-Çarşı-Otogar-Hastane-Üniversite-Oylum
  • 3. güzergah: Hastane-Çarşı-Söğütlüdere-Karataş-Hastane
  • 4. güzergah: Hastane-Ekrem Çetin-Çarşı-Otogar-Beşevler-Cezaevi

Yolcu Servisi

Yolcu servisi hizmetini otobüs firmaları sağlamaktadır. Yolcu servisi ile hem hızlı bir şekilde il merkezine gidebilir, hem de hizmet karşılığında herhangi bir ücret ödemezsiniz. Fakat tüm otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi hizmeti bulunmadığından, Kilis iline seyahat etmeden önce, biletinizin ait olduğu otobüs firmasına ulaşarak hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz.

Minibüs

Kilis ilinde, il içerisinde düzenli seferleri olan minibüslerin ilçeler arası seferleri de mevcuttur. Minibüsler ile Kilis şehir merkezine ve Kilis’in pek çok lokasyonuna ulaşabileceğiniz gibi, ilçelere de yolculuk yapabilirsiniz. Kilis ilinin tüm ilçelerine seferler mevcuttur.

Saat 06.00’dan saat 23.00’a dek ulaşım hizmeti veren minibüslerin güzergahları şu şekildedir:

  • Elbeyli
  • Musabeyli
  • Polateli

Taksi

Kilis otogarı, Kilis şehir merkezine 1,3 km mesafede bulunmaktadır. 1,3 kilometrelik bu mesafeyi taksi aracılığı ile ortalama 2 dakika içerisinde giderek Kilis şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu mesafe için taksi ücreti ortalama olarak 23,00 TL tutarındadır.

Dinar Hakkında

Dinar, Türkiye’nin Afyonkarahisar iline bağlı bir ilçedir. 2 belde, 60 köy ve 41 mahalleden oluşan Dinar ilçesi içerisinde pek çok ulaşım alternatifi mevcuttur.

Dinar otogarı, Dinar ilçe merkezine çok uzak mesafede olmasa da, yürüyüş yaparak gitmek biraz zaman alacaktır. Eski Denizli caddesi üzerinden yapacağınız 2,6 kilometrelik bir yürüyüş ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu yürüyüş ortalama olarak 33 dakikanızı alacaktır. Otogara ulaşım için daha hızlı opsiyonlar da vardır.

Belediye otobüsü ve minibüs gibi toplu taşıma vasıtaları aracılığı ile ilçe otogarına hem ekonomik hem de pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüs firmaları tarafından verilen ücretsiz yolcu servisi hizmeti aracılığı ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Dinar ilçe merkezinde bulunduğunuz konuma taksi çağırarak, taksi aracılığı ile hızla otogara gidebilirsiniz.

 Belediye Otobüsü

Belediye otobüsleri, Dinar ilçesi içerisinde sabah saat 07.30 ile saat 19.30 arasında ulaşım hizmeti vermektedir. Dinar içerisinde ulaşım hizmeti veren belediye otobüsleri her yarım saatte bir hareket etmektedir. Belediye otobüsleri aracılığı ile ilçe otogarına ulaşım sağlayabileceğiniz gibi, ilçe otogarının arkasında yer alan Denizli caddesi ve Stadyum caddesi üzerindeki duraklarda bekleyerek, otogardan ilçe merkezine de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Yolcu servisi hizmeti, otobüs firmalarının pek çoğu tarafından verilmektedir. Bu hizmet aracılığı ile, ilçe otogarına kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu hizmet karşılığında herhangi bir ücret ödemezsiniz. Oldukça avantajlı bir hizmet olan yolcu servisi hizmetini pek çok otobüs firması sağlasa da, hepsi sağlamamaktadır. Bu nedenle seyahatten önce, müşterisi olduğunuz otobüs firmasına ulaşarak yolcu servisi hizmeti verip vermediklerini öğrenebilirsiniz.

Minibüs

Minibüsler aracılığı ile Dinar ilçesi içerisinde rahatlık ile dilediğiniz konuma ulaşım sağlayabileceğiniz gibi; Afyonkarahisar iline, çevre ilçelere ve ilçenin köylerine de gidebilirsiniz. S.S. 16 numaralı KOOP minibüsler aracılığı ile 18 ilçeye ve köylere her saat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Dinar otogarı, Dinar ilçe merkezine 3,1 kilometre mesafededir. 3,1 kilometrelik bu mesafe için tahmini taksi yolculuğunuz 4 dakika sürecektir. 4 dakikalık bu yolculuk sonrası ödeyeceğiniz taksi ücreti ortalama olarak 46,00 TL tutarındadır.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

14-16 s Dinar - Kilis
840 KM 

Kilis Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır