Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
660 km
Yaklaşık Sefer Süresi
11-13s
En Son Satış
2 saat 1 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
500 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Didim Hakkında

Didim ilçesi Aydın iline bağlı olan ve Aydın il merkezine yaklaşık 108 km mesafede bulunan bir ilçedir. Didim ilçesinden şehirlerarası seyahat etmek üzere otogara gitmek isteyen ziyaretçilerin Didim otogarına ulaşım sağlamaları gereklidir. Didim otogarıyla Didim ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla otogara kısa sürede ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Didim ilçe merkeziyle Didim otogarı arasındaki mesafe fazla olmadığından belediye otobüsleriyle ilçe merkezinden otogara kolayca ulaşılabilir. Yolcuların ilçe merkezinden binmek üzere seçebilecekleri birden çok otobüs vardır. İlçe merkezinden otogara ulaşım sağlamak üzere belediye otobüsü kullanacak olan yolcuların 254, 273 ya da 405 hat numaralı otobüslerden birine binmesi gerekir. Otogarla ilçe merkezi arasındaki mesafe az olsa da belediye otobüslerinin yavaş hareket ettiği unutulmamalı ve yolcuların otogarda olma saatlerine göre planlama yapmaları gereklidir.

Yolcu Servisi

Didim ilçesinde yaşayanların ya da ilçeye dışarıdan gelenlerin şehirler arası seyahat etmek için yolcu servisleriyle otogara ulaşım sağlamaları mümkündür. Belirli otobüs firmalarının yolcu servisi hizmeti bulunur ve bu hizmet tamamen ücretsizdir. Ancak bu hizmetten otobüs bileti almayan ve yalnızca otogara ulaşım sağlamak isteyenlerin yararlanması mümkün değildir. Yolcu servisi hizmeti olan otobüs firmalarından otobüs bileti alan ve yolcu bilgilerini firmaya iletenler ilçe merkezinden yolcu servisine binerek otogara aktarmasız şekilde ulaşım sağlayabilirler. Yolcuların yolcu servisine binmek için servisin hareket noktasına kadar gitmesine gerek yoktur. Zira yolcu servisi yolcuları evlerinin önünden de alabilir.

Minibüs

“Terminal” yazılı minibüslerle ilçe merkezinden otogara ulaşım sağlamak mümkündür. Minibüs kullanmak isteyen yolcuların minibüs duraklarında terminal minibüslerini beklemeden önce minibüslerin hareket saatlerine bakmaları gerekir. Minibüsün durağa geleceği saatten önce durakta hazır olunması herhangi bir olumsuzluğa karşı tedbir amaçlıdır ve tavsiye edilir.

Taksi

Didim ilçe merkeziyle Didim otogarı arasında yaklaşık 1,9 km mesafe bulunur. İlçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 5 dakikadır. İlçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 30 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

11-13 s Didim - Ankara (Aşti)
660 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır