Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
300 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5-6s
En Son Satış
2 saat 29 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
250 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Ordu Hakkında

Ordu, Türkiye'nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Ordu, kıyı şeridinde yer alan şirin bir şehirdir ve doğal güzellikleriyle ünlüdür. Ordu'nun doğal güzellikleri arasında, yeşil ormanlar, yemyeşil dağlar, şelaleler, göller ve sahil şeridi yer almaktadır. Ordu, doğal güzellikleri ve zengin kültürel mirasıyla turizm açısından oldukça önemli bir şehirdir. Karadeniz'in incisi olarak bilinen şehir, hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle gezginlerin dikkatini çeker. 

Ordu otogarı şehrin Terzili mahallesinde yer almaktadır. Ordu otogarı ile Ordu il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Ordu şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Ordu şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Ordu şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsleri numaralandırılmamıştır. Şehrin belediyesine ulaşarak Ordu otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Ordu otogarından, Ordu şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Ordu şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Ordu Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Ordu şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Otogar yakınından geçen 57 , 58 ve 58A, 61 numaralı minibüsler ile şehir merkezine ulaşılabilir. Ordu'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Ordu otogarı ile Ordu il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 5,5 km’dir. Ordu otogarından binilen taksinin Ordu il merkezine ulaşım ücreti 70 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 7 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 25 TL’dir.

Çorum Hakkında

Çorum otogarı şehir merkezine yakın konumlanmıştır. Çorum otogarı Çepni Mahallesi Fen Caddesi üzerinde yer alır. Çorum şehir merkezinden otogara yakın olan noktalardan otogara yürüme seçeneğini kullanabilirsiniz. KYK Çorum Hitit Kız Yurdu ve KYK Çorum Öğrenci yurdu gibi otogara yakın yerlerden otogara yürümek bir seçenektir. Çorum otogarından daha uzak merkezi noktalardan ise yolcular otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanabilir. Çorum şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, otobüs firmasının yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Çorum şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği mevcuttur. 

Belediye Otobüsü

Çorum şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Çorum’un Uluvak, Çamlık Caddesi, Yeniyol gibi merkezi birçok noktasından otogara giden belediye otobüsleri bulunmaktadır. Çorum Devlet Hastanesi, Çorum Saat Kulesi, Akkent, Çamlık Caddesi gibi merkezi güzergahlara uğrayan 9 numaralı belediye otobüs hattını kullanarak merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Terminale ulaşan otobüs hattı sabah erken saatlerde başlayıp 23.00’e kadar hizmet vermektedir.

Yolcu Servisi

Çorum şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının servis araçları ile otogara ulaşım sağlanabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine giderek oradan kalkan servis araçlarına binebilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçebilir ve servis araçlarının hareket saati hakkında bilgi alabilirsiniz. Otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine gidip oradan otogara ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Çorum şehir merkezinden veya ilçelerinden otogara ulaşmak için minibüs seçeneği kullanılabilir. Hitit Üniversitesi’nden otogara ulaşmak için KYK önünden kalkan ve terminal güzergahında olan belediye otobüslerine veya minibüslere binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Sabah erken saatlerde hareket edip 23.00’e kadar ulaşım hizmeti veren minibüsler ile hem şehir merkezinden hem de ilçe ve köylerden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Çorum şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 3,5 kilometredir. Çorum şehir merkezinden otogara konforlu ve hızlı şekilde ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir. Şehir merkezindeki taksi duraklarına giderek veya bulunduğunuz konuma taksi çağırarak otogara ulaşabilirsiniz. Çorum şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 45 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

5-6 s Çorum - Ordu
300 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır