Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
720 km
Yaklaşık Sefer Süresi
12-14s
En Son Satış
2 saat 45 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
600 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Çorum Hakkında

Çorum otogarı şehir merkezine yakın konumlanmıştır. Çorum otogarı Çepni Mahallesi Fen Caddesi üzerinde yer alır. Çorum şehir merkezinden otogara yakın olan noktalardan otogara yürüme seçeneğini kullanabilirsiniz. KYK Çorum Hitit Kız Yurdu ve KYK Çorum Öğrenci yurdu gibi otogara yakın yerlerden otogara yürümek bir seçenektir. Çorum otogarından daha uzak merkezi noktalardan ise yolcular otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanabilir. Çorum şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, otobüs firmasının yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Çorum şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği mevcuttur. 

Belediye Otobüsü

Çorum şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Çorum’un Uluvak, Çamlık Caddesi, Yeniyol gibi merkezi birçok noktasından otogara giden belediye otobüsleri bulunmaktadır. Çorum Devlet Hastanesi, Çorum Saat Kulesi, Akkent, Çamlık Caddesi gibi merkezi güzergahlara uğrayan 9 numaralı belediye otobüs hattını kullanarak merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Terminale ulaşan otobüs hattı sabah erken saatlerde başlayıp 23.00’e kadar hizmet vermektedir.

Yolcu Servisi

Çorum şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının servis araçları ile otogara ulaşım sağlanabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine giderek oradan kalkan servis araçlarına binebilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçebilir ve servis araçlarının hareket saati hakkında bilgi alabilirsiniz. Otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine gidip oradan otogara ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Çorum şehir merkezinden veya ilçelerinden otogara ulaşmak için minibüs seçeneği kullanılabilir. Hitit Üniversitesi’nden otogara ulaşmak için KYK önünden kalkan ve terminal güzergahında olan belediye otobüslerine veya minibüslere binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Sabah erken saatlerde hareket edip 23.00’e kadar ulaşım hizmeti veren minibüsler ile hem şehir merkezinden hem de ilçe ve köylerden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Çorum şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 3,5 kilometredir. Çorum şehir merkezinden otogara konforlu ve hızlı şekilde ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir. Şehir merkezindeki taksi duraklarına giderek veya bulunduğunuz konuma taksi çağırarak otogara ulaşabilirsiniz. Çorum şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 45 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

12-14 s Çorum - İzmir
720 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır