Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
0 saat 31 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
180 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Çorum Hakkında

Çorum otogarı şehir merkezine yakın konumlanmıştır. Çorum otogarı Çepni Mahallesi Fen Caddesi üzerinde yer alır. Çorum şehir merkezinden otogara yakın olan noktalardan otogara yürüme seçeneğini kullanabilirsiniz. KYK Çorum Hitit Kız Yurdu ve KYK Çorum Öğrenci yurdu gibi otogara yakın yerlerden otogara yürümek bir seçenektir. Çorum otogarından daha uzak merkezi noktalardan ise yolcular otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanabilir. Çorum şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, otobüs firmasının yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Çorum şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği mevcuttur. 

Belediye Otobüsü

Çorum şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Çorum’un Uluvak, Çamlık Caddesi, Yeniyol gibi merkezi birçok noktasından otogara giden belediye otobüsleri bulunmaktadır. Çorum Devlet Hastanesi, Çorum Saat Kulesi, Akkent, Çamlık Caddesi gibi merkezi güzergahlara uğrayan 9 numaralı belediye otobüs hattını kullanarak merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Terminale ulaşan otobüs hattı sabah erken saatlerde başlayıp 23.00’e kadar hizmet vermektedir.

Yolcu Servisi

Çorum şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının servis araçları ile otogara ulaşım sağlanabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine giderek oradan kalkan servis araçlarına binebilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçebilir ve servis araçlarının hareket saati hakkında bilgi alabilirsiniz. Otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine gidip oradan otogara ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Çorum şehir merkezinden veya ilçelerinden otogara ulaşmak için minibüs seçeneği kullanılabilir. Hitit Üniversitesi’nden otogara ulaşmak için KYK önünden kalkan ve terminal güzergahında olan belediye otobüslerine veya minibüslere binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Sabah erken saatlerde hareket edip 23.00’e kadar ulaşım hizmeti veren minibüsler ile hem şehir merkezinden hem de ilçe ve köylerden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Çorum şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 3,5 kilometredir. Çorum şehir merkezinden otogara konforlu ve hızlı şekilde ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir. Şehir merkezindeki taksi duraklarına giderek veya bulunduğunuz konuma taksi çağırarak otogara ulaşabilirsiniz. Çorum şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 45 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

240 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır