Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
840 km
Yaklaşık Sefer Süresi
14-16s
En Son Satış
1 saat 51 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
500 TL
Günlük Sefer Sayısı
3 sefer
Popüler Otobüs Firması

Erzurum Hakkında

Erzurum, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan bir şehirdir. Tarihi ve kültürel zenginlikleri, doğal güzellikleri, kayak merkezleri ve lezzetli yemekleri ile öne çıkar. Erzurum, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Hititler, Persler, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar gibi pek çok uygarlığın izlerini taşır. Şehir, İpek Yolu güzergahında bulunması nedeniyle ticari önemi de yüksektir. Erzurum otogarı ile şehrin Çiftlik mahallesinde yer almaktadır. Erzurum otogarı ile Erzurum il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9,5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Erzurum şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Erzurum şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Elâzığ şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen K4 numaralı belediye otobüsleri ile Erzurum otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Erzurum otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Erzurum Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Erzurum şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Erzurum'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Erzurum otogarı ile Erzurum il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9,5 km’dir. Erzurum otogarından binilen taksinin Erzurum il merkezine ulaşım ücreti 105 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 11 TL’dir.

Ceyhan Hakkında

Ceyhan, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Adana iline bağlı, ile 47 km mesafede yer alan bir ilçedir. Bu ilçeye yolculuk yapmayı planlıyorsanız, Ceyhan ilçesindeki ulaşım yollarını bu yazıda öğrenebilirsiniz.

Adana ilinin en büyük ve en gelişmiş ilçelerinden biri olan Ceyhan ilçesinin merkez noktasından otogar noktasına gidebilmenin pek çok opsiyonu mevcuttur. 

İbrahim Mete bulvarı üzerinden 2,7 kilometre yürüyerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Yürüyerek bu yol ortalama olarak 34 dakika sürecektir. Otogara gidebilmenin daha hızlı yolları da mevcuttur.

Toplu taşıma vasıtaları kullanarak otogara kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ücretsiz yolcu servisleri aracılığı ile de otogara gidebilirsiniz. 13 ayrı duraktan geçen metro aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm bu ulaşım alternatiflerinin dışında, Ceyhan ilçe merkezine taksi çağırabilir, otogara kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Belediye otobüslerinin çeşitli güzergahlarını kullanarak Ceyhan ilçesindeki dilediğiniz lokasyona kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 403, 407, 502, 503, 504, 505, 506, 507 ve 512 numaralı belediye otobüs hatları ile Ceyhan ilçesinden dilediğiniz lokasyona ulaşım sağlayabilirsiniz. 407 numaralı belediye otobüs hattı Ceyhan ile havalimanı arasında ulaşım sağlamaktadır.

Metro

Adana ilinde şehir içi ulaşımda metro ile ulaşım imkanı mevcuttur. Metronun, hastane ve Akıncılar arasında 13 durağı mevcuttur.

Yolcu Servisi

Adana iline bağlı Ceyhan ilçesinden, ücretsiz yolcu servislerini kullanarak otogara kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik ücretsiz olan bu ulaşım aracı, oldukça hızlı bir şekilde sizi otogara ulaştırmaktadır. Yolcu servisleri, firmaların bilet satış ofislerinin önünden kalkmaktadır.

Minibüs

Ceyhan ilçesi içerisindeki dolmuş güzergahları şu şekildedir:

  • Tuzlugöl
  • Cumhuriyet
  • Ş. Özbilen-Hürriyet
  • Mithatpaşa-Hürriyet
  • Küçükkırım-Yolçatı
  • Esentepe

06.35 saatinde seferlere başlayan minibüsler aracılığı ile Ceyhan ilçesinde dilediğiniz lokasyona ulaşabilirsiniz.

Taksi

Ceyhan ilçe merkezi, Ceyhan otogarına 2,7 km mesafede bulunmaktadır. Bu mesafeyi taksi kullanarak çok daha kısa bir süre içerisinde gidebilir, hızlı bir şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu 2,7 kilometrelik mesafe için tahmini yolculuk süresi 4 dakika olup, bu yolculuk için ödeyeceğiniz ortalama taksi ücreti 30,60 TL tutarındadır.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

14-16 s Ceyhan - Erzurum
840 KM 

Erzurum Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır