Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
360 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6-7s
En Son Satış
0 saat 21 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
399 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Çanakkale Hakkında

Çanakkale otogarı şehir merkezine çok uzak olmamakla birlikte merkezin biraz uzağında konumlanmıştır. Çanakkale otogarından şehir merkezine ulaşmak için toplu taşıma araçları ve özel araç seçeneği kullanılabilir. Çanakkale şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, otobüs firmasının yolcu servisleri, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Çanakkale şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Çanakkale ilinde şehir içi ulaşımda ilçeler arası feribot seferleri de düzenlemektedir. Çanakkale iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Çanakkale şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır.  Cumhuriyet Meydanından kalkan ve Adalet Meydanı, Dörtyol gibi şehir merkezinin ana duraklarından geçen Ç9 otobüs hattına binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ç1 ve Ç3-E hatlı otobüslere binip otogara yakın mesafede olan Askerlik Şubesi ve Belediye duraklarından da otogara yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Çanakkale şehir merkezinden otogara ulaşmak için seyahat edeceğiniz otobüs firmasının servis aracı kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek şehir merkezinde size en yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine gidebilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firmasının servisi, merkezdeki bilet satış ofislerinden hareket edip otogara ulaşmaktadır.

Minibüs

Çanakkale şehir merkezi cadde ve ana duraklarından geçen minibüs ile otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz. S.S. 22. No’lu Geyikli otobüs hattı Geyikli’den hareket edip Hamidiye Caddesi, Üniversite, Troya Caddesi, Atikhisar Caddesi gibi merkezi duraklardan geçmekte olup otogara ulaşım sağlamaktadır.  Ayrıca Çanakkale’nin Biga, Bayramiç, Ayvacık, Çan, Ezine, Gelibolu, Yenice ilçelerinden minibüsle şehir merkezine oradan da otogara ulaşım sağlamak mümkündür.

Taksi

Çanakkale şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 6,8 kilometredir. Çanakkale şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir. Şehir merkezinden otogara konforlu ve hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 10 – 15 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Çanakkale şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 61 TL’dir.

Feribot

Çanakkale’de ilçeler arası feribot seferi düzenlenmektedir. Feribotlar ile ulaşım sağlayabileceğiniz güzergahlar arasında, Çanakkale – Ecebat, Gelibolu – Lapeski, Çanakkale – Kilitbahir, Geyikli – Bozcaada ve Kabatepe – Gökçeada bulunmaktadır. Feribot ile Çanakkale şehir merkezine gelebilir ve oradan otogara diğer ulaşım araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanından Otogara Ulaşım

Çanakkale havalimanından otogara ulaşan Havaş servisleri bulunmamaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşım Ç8 otobüs hattı ile yapılmaktadır. Şehir merkezine ulaştıktan sonra otogara giden halk otobüsüne aktarma yapabilirsiniz. Çanakkale Havalimanından Troya caddesine yürürseniz Ç9 otobüs hattı ile de otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Diğer ulaşım alternatifi olarak taksi kullanabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 47,50 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

6-7 s Çanakkale - İzmir
360 KM 

İzmir Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır