Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
420 km
Yaklaşık Sefer Süresi
7-8s
En Son Satış
2 saat dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
300 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Burdur Hakkında

Burdur otogarı şehir merkezine yakın olarak konumlanmıştır. Burdur şehir merkezinden otogara ulaşmak için birçok ulaşım alternatifi mevcuttur. Burdur şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları ve özel araç seçeneği tercih edilebilir. Şehir merkezinden otogara ulaşım sağlayan belediye otobüsü, yolcu servisleri, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Burdur şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir.

Belediye Otobüsü

Burdur şehir merkezinden otogara otobüs ile ulaşmak için şehir merkezi duraklarından kalkan halk otobüsleri ile Burdur otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Burdur merkezde yer alan Burdur İl Müftülüğünden hareket eden özel halk otobüsüne binerek otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Meydan, Sanayi, İşçi Evleri gibi birçok merkezi duraktan da otogara ulaşan otobüs seferleri mevcuttur.

Yolcu Servisi

Burdur şehir merkezinden otogara otobüs firmasının ücretsiz servis aracı ile ulaşmak mümkünüdür. Bunun için seyahat edeceğiniz otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisine gitmeniz gerekir. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçip size en yakın merkezdeki bilet satış ofisine yönlendirilebilirsiniz. Yolcu servisleri otogara ulaşmak için otobüs firmasının bilet satış ofisinden hareket etmektedir.

Minibüs

Burdur şehir merkezinden, çevre mahallerden ve köylerden kalkan minibüsler ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Burdur’un Çavdır, Ağlasun, Bucak gibi birçok ilçesinden minibüs seferleri ile otogara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Burdur şehir merkezi ve otogar arası mesafe 3,4 kilometredir. Burdur şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir. Burdur şehir merkezi yakınlarındaki taksi duraklarına giderek veya bulunduğunuz konuma taksi çağırarak kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinden otogara konforlu ve hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 10 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Burdur şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 44 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır