Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
660 km
Yaklaşık Sefer Süresi
11-13s
En Son Satış
3 saat 42 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
750 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Bolu Hakkında

Bolu otogarı şehir merkezine çok uzak sayılmamakla birlikte merkezin biraz uzağında konumlanmıştır. Bolu şehir merkezinden otogara ulaşım için çeşitli ulaşım araçları mevcuttur. Bolu şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Şehir merkezinden otogara ulaşan Belediye otobüsü, minibüs, otobüs firmasının yolcu servisleri vb. toplu taşıma araçları ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bolu şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir.

Belediye Otobüsü

Bolu şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri kullanılabilir. Bolu şehir merkezinden otogara ulaşmak için merkezdeki duraklardan 5, 14 ve 15 numaralı belediye otobüslerine binerek merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 5 numaralı otobüs hattına merkezdeki Park ve Bahçeler, Atatürk İlkokulu, Stadyum Caddesi, Hürriyet Caddesi, Paşaköy Cami yerlerindeki duraklarda bekleyerek binebilir ve otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 14 ve 15 numaralı otobüs hatlarına Atatürk Orman Parkı durağından binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bolu’nun Göynük, Mudurnu, Mengen gibi birçok ilçesinden belediye otobüsleriyle otogara direkt veya aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Bolu şehir merkezinden seyahat edeceğiniz otobüs firmasının servis aracı ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının servis aracına binebilmeniz için otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisine gitmeniz gerekir. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek merkezde size en yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine giderek oradan kalkan servis aracına binip ücretsiz şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Bolu şehir merkezi ve çevre mahallerden kalkan minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanabilir. Otogar güzergahı olan minibüs veya dolmuş ile şehir merkezinden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Bolu şehir merkezi ve Bolu otogarı arası mesafe yaklaşık 4,7 kilometredir. Bolu şehir merkezinde bulunan taksi duraklarına giderek veya bulunduğunuz konuma taksi çağırarak otogara taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bolu şehir merkezinden otogara konforlu ve hızlı ulaşım için taksi tercih edenler ortalama 10 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Bolu şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 72,45 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

11-13 s Bolu - İzmir
660 KM 

İzmir Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır