Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1200 km
Yaklaşık Sefer Süresi
20-22s
En Son Satış
1 saat 45 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
900 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İstanbul Avrupa Hakkında

İstanbul, Marmara bölgesinde yer alır, Türkiye'nin en kalabalık ve en büyük şehridir. Coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuş ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İstanbul, 2 kıtayı birbirine bağlayan önemli bir noktada yer alması nedeniyle Avrupa ve Asya kültürlerinin birleştiği benzersiz bir şehirdir.  İstanbul şehrinde kullanıma açık 3 adet otogar bulunmaktadır. Bunlar Esenler, Harem ve Alibeyköy otogarlarıdır.

 Esenler otogarı ise İstanbul şehrinin merkez otogarı olarak bilinmektedir. Fatih semti ise İstanbul şehrinin merkezi olarak bilinmektedir. Esenler otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. Esenler otogarı Altıntepsi mahallesinde yer almaktadır. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleri, metro, tramvay ve feribot ile İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için 33B Hattı kullanılmaktadır.

Metro 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine M1B metro hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine T1 tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

İstanbul otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İstanbul Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İstanbul Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İstanbul şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. İstanbul'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İstanbul otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. İstanbul otogarından binilen taksinin İstanbul il merkezine ulaşım ücreti 90 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 12 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Feribot 

İstanbul Deniz Otobüsleri (IDO), İstanbul'da deniz yoluyla yolcu taşımacılığı hizmeti veren bir şirkettir. İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan Marmara Denizi üzerindeki hatlarda seferler düzenlemektedir. Şirket, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. İDO'nun seferleri, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Şirketin hatları arasında en popüler olanları Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy, Bursa ve Yalova gibi noktaları kapsamaktadır. İDO'nun biletleri, online olarak veya deniz limanlarındaki bilet gişelerinden satın alınabilir.

Bingöl Hakkında

Bingöl yeni otogarı, şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Bingöl şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Bingöl şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisleri, dolmuşlar vb. toplu taşıma araçları kullanılabilir. Ayrıca toplu taşıma ile ulaşımın kısıtlı olduğu yerlerde şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Bingöl iline uçak seyahati ile gelen yolcular çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Bingöl şehir merkezindeki ana duraklardan kalkan belediye otobüsleri ile kolay şekilde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca halk otobüsleri ile de Bingöl ilinde şehir içi ulaşım desteklenmektedir. Merkezden kalkan halk otobüsleri ile otogara yaklaşık 20 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirisiniz.

Yolcu Servisi

Bingöl şehir merkezinden otogara ücretsiz bir şekilde ulaşmak için otobüs firmasının yolcu servislerini kullanabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine ulaşarak oradan hareket eden otobüs firmasının servis aracına binip otogara ücretsiz ve kolay şekilde ulaşım sağlayabilirisiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek şehir içindeki size en yakın bilet satış ofisinin nerede olduğunu öğrenebilir ve otobüs firmasının servis aracına gidebilirsiniz.

Minibüs

Bingöl’de şehir içi uzun mesafeli ulaşım sağlayan minibüsler veya dolmuşlar bulunmaktadır. Bingöl’de çevre mahallerden ve diğer ilçelerden şehir merkezine ya da otogara ulaşım için minibüs seçeneği kullanılabilir. Yarım saat aralıklarla hareket eden minibüsler çevre ilçelere ve illere de ulaşabilmektedir.

Taksi

Bingöl şehir merkezi ve otogar arası mesafe 6,6 kilometredir. Bingöl şehir merkezinden otogara konforlu ve hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler merkezden otogara yaklaşık 10 – 14 dakika içinde ulaşabilirler. Şehir merkezindeki taksi duraklarına giderek veya bulunduğunuz konuma taksi çağırarak kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bingöl şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 76 TL’dir.

Bingöl Havalimanından Otogara Ulaşım

Bingöl havalimanından otogara ulaşmak için taksi, özel servis taşımacılığı veya özel transfer hizmeti alarak otogara ve istediğiniz konuma ulaşım sağlayabilirsiniz.  Bingöl Havalimanı ve otogar arası mesafe 12,5 kilometredir. Havalimanından otogara konforlu ve hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 17 – 20 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Bingöl havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 135 TL’dir. Ayrıca Bingöl Havalimanı ile şehir merkezi arası ulaşım hizmeti veren Güven Taşımacılık servis otobüsleri de kullanılabilir. THY’nin servis araçlarını kullanarak da otogara ulaşmanız mümkündür. Otobüslerin kalkış ve varış saati hakkında havalimanı içerisindeki danışmalara başvurularak bilgi alınabilir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

1200 KM 

İstanbul Avrupa Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır