Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1260 km
Yaklaşık Sefer Süresi
21-23s
En Son Satış
0 saat 33 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1150 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Bayburt Hakkında

Bayburt otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde bulunan Bayburt ilinde yer alır. Bayburt hem doğası ve tarihi hem de mutfağı ile Türkiye'nin zengin şehirlerinden biridir. Bayburt, bulunduğu konumdan dolayı da hem Doğu Bölgesinin hem de Karadeniz Bölgesinin kültürlerini yansıtan ve tanıtan bir şehirdir. TÜİK tahmini verilerine göre 2022 yılında 84.241 nüfusa sahip olarak bilinir. Sadece karayolu ile aktarmasız yolculuk gerçekleştirilebilirken havayolu ile şehir merkezine aktarmalı yolculuk ile ulaşım sağlanması mümkündür. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları bulunmaktadır. Bunun yanında ek olarak bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmaları da vardır. Bu otobüs firmalarından Bayburt otobüs bileti alarak aktarmasız bir biçimde yolculuk rahatlıkla sağlanır. Bayburt otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşması mümkündür. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Bayburt şehir merkezi arası 3,6 km’dir.

Belediye Otobüsü

Bayburt otogarı, Bayburt şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmış bir alandır. Dolayısıyla şehir merkezine gelen birçok otobüs, Bayburt otogarına da yakın konumdaki duraklarda yolcu indirebilir. Bunlar; Kaleardı Hastane Hattı, Üniversite Hattı, Akkent Hattı olarak bilinir. Bayburt ilinin merkez ilçesi dışında 3 ilçesi daha vardır. Otogardan ilçelere de ulaşım rahatlıkla sağlabilir.

Yolcu Servisi

Bayburt otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi, ulaşım alternatifleri arasında değildir. Küçük bir nüfusa ve yakın konumlardan dolayı belediyenin bu kapsamda hizmeti bulunmamaktadır. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının yolcu servis hizmeti varsa faydalanabilir. 

Minibüs

Bayburt otogarı Zahit mahallesinde yer alır. Şehir merkezinden otogara ulaşım için sunulan minibüs hizmetleri de bulunmaktadır. Minibüs hizmetlerinin saatleri değişim gösterir. Ancak otogardan şehir merkezine ulaşım için duraklardan sıklıkla geçmektedir. Minibüslerin şoförlerine veya otogardaki danışma birimlerinden gerekli bilgilerin öğrenilmesi mümkündür. 

Taksi

Bayburt otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Bu sebeple otogar ile Bayburt şehir merkezi arası 3,6 km’dir. Bayburt şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 5 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 49,00 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

21-23 s Bayburt - İzmir
1260 KM 

İzmir Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır