Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
720 km
Yaklaşık Sefer Süresi
12-14s
En Son Satış
1 saat 39 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
800 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Bayburt Hakkında

Bayburt otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde bulunan Bayburt ilinde yer alır. Bayburt hem doğası ve tarihi hem de mutfağı ile Türkiye'nin zengin şehirlerinden biridir. Bayburt, bulunduğu konumdan dolayı da hem Doğu Bölgesinin hem de Karadeniz Bölgesinin kültürlerini yansıtan ve tanıtan bir şehirdir. TÜİK tahmini verilerine göre 2022 yılında 84.241 nüfusa sahip olarak bilinir. Sadece karayolu ile aktarmasız yolculuk gerçekleştirilebilirken havayolu ile şehir merkezine aktarmalı yolculuk ile ulaşım sağlanması mümkündür. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları bulunmaktadır. Bunun yanında ek olarak bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmaları da vardır. Bu otobüs firmalarından Bayburt otobüs bileti alarak aktarmasız bir biçimde yolculuk rahatlıkla sağlanır. Bayburt otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşması mümkündür. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Bayburt şehir merkezi arası 3,6 km’dir.

Belediye Otobüsü

Bayburt otogarı, Bayburt şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmış bir alandır. Dolayısıyla şehir merkezine gelen birçok otobüs, Bayburt otogarına da yakın konumdaki duraklarda yolcu indirebilir. Bunlar; Kaleardı Hastane Hattı, Üniversite Hattı, Akkent Hattı olarak bilinir. Bayburt ilinin merkez ilçesi dışında 3 ilçesi daha vardır. Otogardan ilçelere de ulaşım rahatlıkla sağlabilir.

Yolcu Servisi

Bayburt otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi, ulaşım alternatifleri arasında değildir. Küçük bir nüfusa ve yakın konumlardan dolayı belediyenin bu kapsamda hizmeti bulunmamaktadır. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının yolcu servis hizmeti varsa faydalanabilir. 

Minibüs

Bayburt otogarı Zahit mahallesinde yer alır. Şehir merkezinden otogara ulaşım için sunulan minibüs hizmetleri de bulunmaktadır. Minibüs hizmetlerinin saatleri değişim gösterir. Ancak otogardan şehir merkezine ulaşım için duraklardan sıklıkla geçmektedir. Minibüslerin şoförlerine veya otogardaki danışma birimlerinden gerekli bilgilerin öğrenilmesi mümkündür. 

Taksi

Bayburt otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Bu sebeple otogar ile Bayburt şehir merkezi arası 3,6 km’dir. Bayburt şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 5 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 49,00 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

12-14 s Bayburt - Ankara (Aşti)
720 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır