Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
900 km
Yaklaşık Sefer Süresi
15-17s
En Son Satış
2 saat 22 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
750 TL
Günlük Sefer Sayısı
5 sefer
Popüler Otobüs Firması

Çorum Hakkında

Çorum otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde orta Karadeniz bölümünde bulunan Çorum ilinde yer alır. Çorum, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 524,130 nüfusa sahip bir şehirdir. Çorum leblebisi ile ünlüdür. Şehre ait yöresel lezzetler, tarihi yapılar ve doğal alanlar ile Karadeniz turu yapan kişilerin de gittikleri bir şehirdir. Örneğin Çorum şehrine müze gezisi için gelen biri pek çok yerlerdeki ziyaretlerinden sonra yöresel lezzetleri tadabilir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Karayolundan gelirken özel araç veya otobüs seçenekleri ile seyahat edilebilir. Otobüs ile gelenler için ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Çorum otobüs bileti alınması yeterlidir. Çorum otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Çorum şehir merkezi arası 3,3 km’dir.

Belediye Otobüsü

Çorum belediye otobüsleri 06:30 ile 23:30 arasında hizmet vermektedir. Çorum otogarı, Çorum şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmış olmasından dolayı direkt şehir merkezine gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, şehir merkezinin yakınından geçen güzergahlar ile otogara ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Örneğin; 9 numaralı belediye otobüsü ile bu yolculuk tamamlanabilir.

Yolcu Servisi

Çorum otogarından şehir merkezine hizmet eden belediyeye ait bir yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Fakat, şehre gelirken tercih edilen otobüs firmanızın yolcu servis imkanı olabilir. Bunun için servis ile şehir merkezine servis ile gitmek için firmanızın otogardaki danışma birimlerinden bilgi alınabilir. 

Minibüs

Çorum otogarı Çepni Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için belediye otobüslerine ek olarak minibüsler tercih edilebilir. Bu ulaşım için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkeze gittiği sorulabilir. Ayrıca, Çorum iline bağlı olan ilçelere de minibüs imkanı bulunmaktadır. 

Taksi

Çorum otogarı il merkezine çok yakın bir konumda yer almaktadır. Çorum otogardan şehir merkezine taksi ile 4 dakikada 43,00 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Batman Hakkında

Batman otogarı, Türkiye’de bulunan Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Batman şehrinde bulunan ve gezilmesi gereken tarihi ve doğal güzellikleri ile Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki şehirler için yapılan turlarında sıklıkla durağı hale gele şehirlerdendir. Doğal güzelliklerinin yansıtıldığı alanlar olan Mereto Dağı, Sason Yaylası, Yaşar Kemal Kent Ormanı ve Kırkat Göleti Mesire Alanları dinlenmek ve sakin zaman geçirmek için tercih edilebilir. Ayrıca tarihi yapılarında bulunduğu bu ilde müzeler de ziyarete açıktır. Örneğin; Bozıkan Kalesi, Pertükan Kalesi, Kozluk Kalesi, Rabat Kalesi, Batman Müzesi, Mor Kiryakus Manastırı ve benxeri çeşitli yerler de tarihteki farklı kültür yapılarının günümüzde sergilendiği alanlardır. Batman şehrinin zengin kültürel yapısına gerçekleştirilen ziyaretler için ulaşım da gelişen sektörlerden biridir. Demiryolu, karayolu ve havayolu ile ulaşım mümkündür. 2011yılı itibariyle sivil kullanıma açılan Batman Havalimanından şehir merkezine ulaşım için alternatifler bulunur. Demiryolunu tercih ederek seyahatini tren ile gerçekleştirmek isteyenler ise Batman Garından günde 2 kez bölgesel tren seferleri seçeneği bulunur. Karayolundan gelmek için özel araç veya şehre ulaşım sağlayan çeşitli otobüs firmaları tercih edilebilir. Otogar ile Batman şehir merkezi arası 3,5 km’dir.

Belediye Otobüsü

Batman otogarı, Batman şehir merkezine oldukça yakın bir alanda yer alır. İpekyolu caddesi üzerinden otogardan merkeze ulaşım sağlanır. 15, 7 ve 9C hatları ile şehir merkezi bölgesinden Batman otogarı adresine ulaşılır. Ayrıca, belediyeye ulaşım sağlayan hatlar da otogar yakınından geçer. Batman şehir merkezinden otogara gitmek için birçok seçenek bulunduğu bilinir. Otogardan çevre ilçelere giden belediye otobüsleri ile aktarmalı ulaşım sağlamak mümkündür.

Yolcu Servisi

Batman otogarına ulaşımı sağlamak amacıyla hizmet veren yerel ve ulusal otobüs firmaları bulunur. Otobüs firmalarının birçoğunun ücretsiz olarak sunduğu yolcu servisi hizmeti vardır. Böylece şehir merkezindeki bilet satış yerlerinden belirli aralıklarla sık sık hareket eden yolcu servisleri bulunur.

Minibüs

Batman otogarına ulaşım için minibüs seçeneği de bulunur. Bu sebeple şehir merkezinden otogara ulaşım için sunulan minibüs hizmetlerinin güzergah ve saatleri otogardaki danışmalardan öğrenilebilir.

Taksi

Batman otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Bu sebeple otogar ile Batman şehir merkezi arası 3,5 km’dir. Batman şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 5-6 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 39,50 TL’dir.

Batman Uluslararası Havalimanından Otogara Ulaşım 

Batman Uluslararası Havalimanı ile Batman il merkezi arası D955 yolu üzerinden 8,2 km’dir. Yaklaşık olarak 15 dakika süren bu yolculuk için belediye otobüsleri de hizmet verir. Hat 12 le otogardan havalimanına ulaşım mümkündür.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

15-17 s Batman - Çorum
900 KM 

Çorum Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır