Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
780 km
Yaklaşık Sefer Süresi
13-15s
En Son Satış
2 saat 13 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
659 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Bartın Hakkında

Bartın otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde bulunan Batı Karadeniz bölümündeki küçük bir il olan Bartın ilinde yer alır. Bartın'da el dokuma ürünleri, özellikle tel kırma yazmaları ve ahşap baskı yazmaları ile ünlenmiş ve farlı kültürlerin yansıtıldığı yerlerdir. Bartın şehrinin kendine özgü yemekleriyle de turizm sektörünü canlı tuttuğu bilinir. Tarihi yapıları ile geçmişteki farklı kültürlerin yansıtıldığı alanları da mevcuttur. Kendine özgü hikayeleri ile dikkat çeken Kemere Köprüsü, Amasra Müzesi, Çekiciler Çarşısı, Tavşan Adası, Amasra Kalesi, Ağlayan Ağaç yapıları bulunur. Hem doğası hem de yöresel yemekleri ile meşhur olan bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Karayolu ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Bartın otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Ayrıca çevre illerinde bulunan havalimanına ulaşarak Bartın otogar için de otobüs bileti alarak ulaşım sağlanır. Bartın otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Bartın şehir merkezi arası 8,6 km’dir.

Belediye Otobüsü

Bartın otogarı, Bartın şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırıldığı bilinir. Otogar ile şehir merkezi 8,6 km olduğu için belediye otobüsleriyle de ulaşım sağlanabilir. Bu ulaşım için Çatmaca - Yeni Terminal - Kutlubey Yazıcılar Kampüs hattı kullanılabilir. Otogardan çevre ilçelere de gitmek için belediye otobüsleri ile aktarmalı ulaşımın sağlanması mümkündür.

Yolcu Servisi

Bartın otogarından şehir merkezine hizmet eden belediyeye ait bir yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının yolcu servis hizmetinden yararlanılabilir.

Minibüs

Bartın şehrine bağlı bütün ilçelerden, Bartın otogara sefer düzenleyen minibüs hatları bulunur. Bartın Otogarına, merkezden ve ilçelerden hareket ederek güzergahları otogara olan minibüslerle kolay ve rahat bir şekilde ulaşım sağlanır.

Taksi

Bartın otogarı il merkezine yakın bir alanda yer aldığı bilinir. Bu sebeple otogar ile Bartın şehir merkezi arası çok uzun değildir. Bartın şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 11 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanır. Hizmetten yararlanmak için ulaşılan mesafenin taksi ücreti ise 96,00 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

13-15 s Bartın - İzmir
780 KM 

İzmir Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır