Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
0 saat 56 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
299 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Bartın Hakkında

Bartın otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde bulunan Batı Karadeniz bölümündeki küçük bir il olan Bartın ilinde yer alır. Bartın'da el dokuma ürünleri, özellikle tel kırma yazmaları ve ahşap baskı yazmaları ile ünlenmiş ve farlı kültürlerin yansıtıldığı yerlerdir. Bartın şehrinin kendine özgü yemekleriyle de turizm sektörünü canlı tuttuğu bilinir. Tarihi yapıları ile geçmişteki farklı kültürlerin yansıtıldığı alanları da mevcuttur. Kendine özgü hikayeleri ile dikkat çeken Kemere Köprüsü, Amasra Müzesi, Çekiciler Çarşısı, Tavşan Adası, Amasra Kalesi, Ağlayan Ağaç yapıları bulunur. Hem doğası hem de yöresel yemekleri ile meşhur olan bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Karayolu ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Bartın otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Ayrıca çevre illerinde bulunan havalimanına ulaşarak Bartın otogar için de otobüs bileti alarak ulaşım sağlanır. Bartın otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Bartın şehir merkezi arası 8,6 km’dir.

Belediye Otobüsü

Bartın otogarı, Bartın şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırıldığı bilinir. Otogar ile şehir merkezi 8,6 km olduğu için belediye otobüsleriyle de ulaşım sağlanabilir. Bu ulaşım için Çatmaca - Yeni Terminal - Kutlubey Yazıcılar Kampüs hattı kullanılabilir. Otogardan çevre ilçelere de gitmek için belediye otobüsleri ile aktarmalı ulaşımın sağlanması mümkündür.

Yolcu Servisi

Bartın otogarından şehir merkezine hizmet eden belediyeye ait bir yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının yolcu servis hizmetinden yararlanılabilir.

Minibüs

Bartın şehrine bağlı bütün ilçelerden, Bartın otogara sefer düzenleyen minibüs hatları bulunur. Bartın Otogarına, merkezden ve ilçelerden hareket ederek güzergahları otogara olan minibüslerle kolay ve rahat bir şekilde ulaşım sağlanır.

Taksi

Bartın otogarı il merkezine yakın bir alanda yer aldığı bilinir. Bu sebeple otogar ile Bartın şehir merkezi arası çok uzun değildir. Bartın şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 11 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanır. Hizmetten yararlanmak için ulaşılan mesafenin taksi ücreti ise 96,00 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

240 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır