Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
600 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10-12s
En Son Satış
1 saat 41 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
450 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Konya Hakkında

Konya, Türkiye'nin Orta Anadolu bölgesinde yer alan bir ilimizdir. İlin merkezi Konya şehridir ve Türkiye'nin en büyük yüz ölçüme sahip ilidir. Tarihi, kültürel, doğal ve ekonomik açıdan zengin bir bölgedir. Konya'nın tarihi, M.Ö. 3000'lere kadar uzanmaktadır. İldeki tarihi eserler arasında Mevlâna Müzesi, Alaaddin Camii, Karatay Medresesi, İnce Minareli Medrese ve Selimiye Camii gibi yapılar bulunmaktadır. Konya otogarı ile şehrin Yazır mahallesinde yer almaktadır. Konya otogarı ile Konya il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 12,5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Konya şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Konya şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 102-A, 6-A, 8-A, 11-C, 84-B numaralı belediye otobüsleri ile Konya otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Tramvay 

Konya il merkezinden Konya otogarına ulaşmak için 150B numaralı tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

Konya otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Konya Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Konya şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Konya'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Konya otogarı ile Konya il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 12,5 km’dir. Konya otogarından binilen taksinin Konya il merkezine ulaşım ücreti 135 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 17 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 11 TL’dir.

Bandırma Hakkında

Bandırma ilçesi Balıkesir iline bağlı olan ve Balıkesir il merkezine yaklaşık 115 km mesafede bulunan bir ilçedir. Bandırma ilçesinden şehirlerarası seyahat etmek üzere otogara gitmek isteyen ziyaretçilerin Bandırma otogarına ulaşım sağlamaları gereklidir. Bandırma otogarıyla Bandırma ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla otogara kısa sürede ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Bandırma ilçe merkezinden Bandırma otogarına belediye otobüsüyle ulaşım sağlamak kolaydır. Zira ilçe merkeziyle otogar arasındaki mesafe pek de fazla değildir. Belediye otobüsü kullanacak olan yolcuların tek otobüsle aktarmasız şekilde otogara ulaşım sağlamaları mümkündür. Ancak yola çıkmadan önce her ihtimale karşı erken bir saatte çıkmak ve otobüslerin sefer saatlerini öğrenmek mühimdir. İlçe merkezinden otobüse binerek otogara ulaşım sağlayacak olanların otobüs durağından kalkış dakikaları 30, 00, 15, 45, 40 ve 20 olan OTOGAR - ÇARŞI otobüslerine binmeleri gerekir. Duraktan her saat başı otobüs kalktığı için yolcuların otogarda olmaları gereken saate göre planlama yapmaları mümkündür.

Yolcu Servisi

Bandırma ilçesinin sınırlarında ilçe merkezine kısmen yakın olan bir otogar bulunduğu için yolcuların yolcu servisiyle kısa sürede ilçe merkezinden otogara ulaşım sağlamaları mümkündür. Şehirlerarası otobüs bileti alan yolculara tamamen ücretsiz olan yolcu servisleri, belediye otobüslerine ve minibüslere kıyasla daha hızlıdır. Yolcuların belirlenen şehirler arası otobüs sefer saatlerinden önce yolcuları otogara ulaştırdığı için vakit kaybetmek istemeyen yolcuların yolcu servis hizmetinden faydalanmaları tavsiye edilir. Yolcu servisini kullanmak için yalnızca otobüs firmasına yolcu servisi talebinde bulunmak yeterlidir.

Minibüs

Bandırma ilçe merkezindeki minibüs duraklarından hareket eden ve otogara kadar aktarmasız ulaşım sağlayan terminal minibüsleriyle ilçe merkezinden otogara ulaşım sağlamak mümkündür. Minibüslerin belli sefer saatleri olduğu için yolcuların hangi saatte evden çıkacaklarına göre hangi minibüse binmeleri gerektiğini hesaplamaları gerekir.

Taksi

Bandırma ilçe merkeziyle Bandırma otogarı arasında yaklaşık 6,1 km mesafe bulunur. Bandırma ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 8 dakikadır. Bandırma ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 64 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

10-12 s Bandırma - Konya
600 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır