Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
420 km
Yaklaşık Sefer Süresi
7-8s
En Son Satış
0 saat 3 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
400 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İstanbul Silivri Hakkında

İstanbul iline bağlı Silivri ilçesinde yer alan Silivri otogarı, Silivri ilçe merkezine yakın konumlanmıştır. Silivri otogarı, bir ilçe otogarı olmasından dolayı küçük bir otogar olmasının yanı sıra çoğunlukla yolcu indirme amaçlı kullanılan az sayıda otobüs firmasının hizmet verdiği işlevli bir otogardır. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin diğer şehirlerinden Silivri ilçe merkezine ulaşmak isteyenlerin son durak noktası olan Silivri otogarı, aynı zamanda bir mola noktası olma özelliği taşımaktadır. İstanbul, Türkiye’nin en turistik şehirlerinden biri olması nedeniyle Silivri otogarına Türkiye’nin dört bir yanından farklı otobüs firmaları ile ulaşmak mümkündür. Silivri’nin otobüs terminali, ilçe merkezinde Turgut Özal Bulvarı yanında bulunuyor. Büyük bir terminal olan Silivri Terminali’nde hem ilçe içindeki her yere hem İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na hem de çevre ilçelere gidebileceğiniz pek çok ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Silivri otogarı, Silivri merkeze yakın olduğundan dolayı otogardan merkeze yürümek bir ulaşım seçeneğidir. Otogardan merkeze yürümek biraz zaman alabilir. Yürümek istemeyen veya Silivri otogarından daha uzak merkezi noktaya ulaşmak isteyen yolcular ise Silivri otogarından merkeze ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini kullanabilir. Silivri otogarından merkeze ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile otogardan merkeze kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Silivri otogarından merkeze ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir.

Belediye Otobüsü

Silivri otogarından hem Silivri merkez hem de İstanbul’un diğer ilçelerine ulaşım için İETT otobüsleri, minibüsler ve taksilerden faydalanabilirsiniz. 300, 300B, 300C, 300D, 300G, 300M, 300S numaralı İETT otobüsleri Silivri otogarından geçmektedir. Silivri otogarında bulunan otobüs durağından geçen belediye otobüslerine binerek otogardan Silivri Emniyet Müdürlüğü, Parkköy, Murat Çeşme, Köy Yolu, Bizimköy, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Hamitbey, Araptepe, Yalıkent, 605.Cadde, Selimpaşa, Plaj Yolu ve Güzelkent gibi Silivri’nin merkezi duraklarında istediğiniz yerde inebilirsiniz.

Minibüs

Silivri otogarından merkeze veya çevre ilçelere ulaşmak için belediye otobüslerine alternatif olarak minibüs seçeneği kullanılabilir. Silivri otogarından geçen minibüslerle hem ilçe içinde Silivri Sahili, General Ali İhsan Türkkan Caddesi, Silivri Plajı, Paradise Plajı ve Mehmet Silivrili Caddesi gibi pek çok yere hem de Alipaşa, Fenerköy, Marmaraereğlisi, Fevzipaşa, Çatalca ve Tekirdağ gibi pek çok komşu il ve ilçeye her saat başı minibüs ile kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Taksi

Silivri otogarı ve Silivri merkez arası mesafe yaklaşık 1,5 kilometredir. Silivri otogarından Silivri merkeze ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir. Silivri otogarından ilçe merkezine rahat ve hızlı şekilde taksi ile ulaşmak isteyen yolcular için otogar ve Silivri merkez arası taksi ücreti 45 TL’dir. 

Balıkesir Hakkında

Balıkesir şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları ve özel araç seçeneği kullanılabilir. Balıkesir şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri, minibüs, yolcu servisleri gibi toplu taşıma alternatifleri kullanılarak merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Balıkesir şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Balıkesir iline uçak seyahati ile gelen yolcular havalimanından otogara çeşitli ulaşım araçları ile ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Balıkesir şehir merkezinden veya diğer ilçelerden belediye otobüsleri ile otogara ulaşmak mümkündür. Akıncılar Mahallesinde bulunan Toplu Taşıma Merkezinden kalkan 23T Toplu Taşıma Merkezi – Terminal otobüs hattına binerek merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 116 Bigadiç terminal – Balıkesir otogarı otobüs hattı, 126 Manyas – Balıkesir otogarı otobüs hattı, TOKİ – Terminal – T.T.M. – A.Menderes otobüs hattı ile otogara ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi

Balıkesir şehir merkezinden yolcu servisleri ile otogara ulaşım sağlamak için seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine uğramanız gerekir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek size yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine giderek servis aracına binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Balıkesir şehir merkezinde bulunan birçok noktadan veya Susurluk, Edremit, Ayvalık, Burhaniye gibi birçok ilçeden merkeze ve ardından terminale minibüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Sabah erken saatlerde hareket eden minibüsler 24.00’e kadar hizmet vermektedir.

Taksi

Balıkesir şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 6 kilometredir. Balıkesir şehir merkezinden otogara ulaşmak için merkezi birçok noktada bulunan taksi duraklarına gidilebilir veya bulunduğunuz konuma taksi çağırabilirsiniz. Şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 12 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Balıkesir şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 90 TL’dir.

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanından Otogara Ulaşım

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı ve otogar arası mesafe 93 kilometredir. Havalimanından otogara ulaşmak için taksi, araç kiralama, toplu taşıma araçları ile havayolu şirketinin ücretsiz transfer hizmetinden yararlanılabilir. Havalimanından Edremit, Burhaniye ve Ayvalık ilçelerine toplu taşıma araçları ulaşım sağlamaktadır. Havalimanından otogara ulaşan HAVAŞ otobüsü bulunmuyor.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

420 KM 

İstanbul Silivri Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır