Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
360 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6-7s
En Son Satış
2 saat 47 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
299 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İstanbul Avrupa Hakkında

İstanbul, Marmara bölgesinde yer alır, Türkiye'nin en kalabalık ve en büyük şehridir. Coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuş ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İstanbul, 2 kıtayı birbirine bağlayan önemli bir noktada yer alması nedeniyle Avrupa ve Asya kültürlerinin birleştiği benzersiz bir şehirdir.  İstanbul şehrinde kullanıma açık 3 adet otogar bulunmaktadır. Bunlar Esenler, Harem ve Alibeyköy otogarlarıdır.

 Esenler otogarı ise İstanbul şehrinin merkez otogarı olarak bilinmektedir. Fatih semti ise İstanbul şehrinin merkezi olarak bilinmektedir. Esenler otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. Esenler otogarı Altıntepsi mahallesinde yer almaktadır. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleri, metro, tramvay ve feribot ile İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için 33B Hattı kullanılmaktadır.

Metro 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine M1B metro hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine T1 tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

İstanbul otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İstanbul Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İstanbul Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İstanbul şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. İstanbul'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İstanbul otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. İstanbul otogarından binilen taksinin İstanbul il merkezine ulaşım ücreti 90 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 12 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Feribot 

İstanbul Deniz Otobüsleri (IDO), İstanbul'da deniz yoluyla yolcu taşımacılığı hizmeti veren bir şirkettir. İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan Marmara Denizi üzerindeki hatlarda seferler düzenlemektedir. Şirket, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. İDO'nun seferleri, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Şirketin hatları arasında en popüler olanları Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy, Bursa ve Yalova gibi noktaları kapsamaktadır. İDO'nun biletleri, online olarak veya deniz limanlarındaki bilet gişelerinden satın alınabilir.

Balıkesir Hakkında

Balıkesir şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları ve özel araç seçeneği kullanılabilir. Balıkesir şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri, minibüs, yolcu servisleri gibi toplu taşıma alternatifleri kullanılarak merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Balıkesir şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Balıkesir iline uçak seyahati ile gelen yolcular havalimanından otogara çeşitli ulaşım araçları ile ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Balıkesir şehir merkezinden veya diğer ilçelerden belediye otobüsleri ile otogara ulaşmak mümkündür. Akıncılar Mahallesinde bulunan Toplu Taşıma Merkezinden kalkan 23T Toplu Taşıma Merkezi – Terminal otobüs hattına binerek merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 116 Bigadiç terminal – Balıkesir otogarı otobüs hattı, 126 Manyas – Balıkesir otogarı otobüs hattı, TOKİ – Terminal – T.T.M. – A.Menderes otobüs hattı ile otogara ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi

Balıkesir şehir merkezinden yolcu servisleri ile otogara ulaşım sağlamak için seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine uğramanız gerekir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek size yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine giderek servis aracına binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Balıkesir şehir merkezinde bulunan birçok noktadan veya Susurluk, Edremit, Ayvalık, Burhaniye gibi birçok ilçeden merkeze ve ardından terminale minibüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Sabah erken saatlerde hareket eden minibüsler 24.00’e kadar hizmet vermektedir.

Taksi

Balıkesir şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 6 kilometredir. Balıkesir şehir merkezinden otogara ulaşmak için merkezi birçok noktada bulunan taksi duraklarına gidilebilir veya bulunduğunuz konuma taksi çağırabilirsiniz. Şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 12 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Balıkesir şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 90 TL’dir.

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanından Otogara Ulaşım

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı ve otogar arası mesafe 93 kilometredir. Havalimanından otogara ulaşmak için taksi, araç kiralama, toplu taşıma araçları ile havayolu şirketinin ücretsiz transfer hizmetinden yararlanılabilir. Havalimanından Edremit, Burhaniye ve Ayvalık ilçelerine toplu taşıma araçları ulaşım sağlamaktadır. Havalimanından otogara ulaşan HAVAŞ otobüsü bulunmuyor.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır