Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
420 km
Yaklaşık Sefer Süresi
7-8s
En Son Satış
2 saat 43 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
650 TL
Günlük Sefer Sayısı
3 sefer
Popüler Otobüs Firması

Bolu Hakkında

Bolu otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Batı kısmında bulunan Bolu ilinde yer alır. Bolu, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 320.824 nüfusa sahip bir şehirdir. Bolu, en çok yemekleri ile meşhur bir şehirdir. Ardından Karadeniz bölgesinin sahip olduğu geniş yaylaları olan bir yerdir. Kış turizmi hakkında da oldukça gelişmiştir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre kolay şekilde ulaşım sağlanabilir. Karayolu ile ulaşım sağlanabilmek için özel araç veya otobüs tercih edilebilir. Otobüsler için ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Bolu otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Bolu otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Bolu şehir merkezi arası 5, 1 km’dir.

Belediye Otobüsü

Bolu otogarı, Bolu şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, otogarın yakınından geçen güzergahlar ile ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Bunlar; 14, 15, 5 hatlarıdır.

Yolcu Servisi

Bolu otogarından şehir merkezine hizmet eden belediyeye ait yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, otogara ulaşım için tercih ettiğiniz otobüs firmasının yolcu servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Her otobüs firmasının yolcu servisi olmadığı detayı dolayısıyla otogara ulaştığınızda otobüs firmanızın otogardaki gişesinden şehir merkezine servis olup olmadığı öğrenilebilir. Bolu ilinde ücretsiz ring hattı bulunmaktadır ancak otogara ulaşım sağlamamaktadır.

Minibüs

Bolu otogarı Paşaköy Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkeze gittiği sorulabilir. Ayrıca Bolu iline bağlı olan ilçelere de otogardan minibüs ile ulaşılabilir.

Taksi

Bolu otogarı il merkezine çok yakın bir alanda konumlandırılmıştır. Bu sebeple toplu taşıma araçları sıklıkla tercih edilir. Ancak, toplu taşıma ile otogardan şehir merkezine ulaşmak istemeyenler ise otogardaki taksi duraklarından taksi aracılığıyla ulaşımını sağlar. Bolu otogardan şehir merkezine taksi ile 7-10 dakika gibi bir sürede 77,85 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Balıkesir Hakkında

Balıkesir şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları ve özel araç seçeneği kullanılabilir. Balıkesir şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri, minibüs, yolcu servisleri gibi toplu taşıma alternatifleri kullanılarak merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Balıkesir şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Balıkesir iline uçak seyahati ile gelen yolcular havalimanından otogara çeşitli ulaşım araçları ile ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Balıkesir şehir merkezinden veya diğer ilçelerden belediye otobüsleri ile otogara ulaşmak mümkündür. Akıncılar Mahallesinde bulunan Toplu Taşıma Merkezinden kalkan 23T Toplu Taşıma Merkezi – Terminal otobüs hattına binerek merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 116 Bigadiç terminal – Balıkesir otogarı otobüs hattı, 126 Manyas – Balıkesir otogarı otobüs hattı, TOKİ – Terminal – T.T.M. – A.Menderes otobüs hattı ile otogara ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi

Balıkesir şehir merkezinden yolcu servisleri ile otogara ulaşım sağlamak için seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine uğramanız gerekir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek size yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine giderek servis aracına binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Balıkesir şehir merkezinde bulunan birçok noktadan veya Susurluk, Edremit, Ayvalık, Burhaniye gibi birçok ilçeden merkeze ve ardından terminale minibüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Sabah erken saatlerde hareket eden minibüsler 24.00’e kadar hizmet vermektedir.

Taksi

Balıkesir şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 6 kilometredir. Balıkesir şehir merkezinden otogara ulaşmak için merkezi birçok noktada bulunan taksi duraklarına gidilebilir veya bulunduğunuz konuma taksi çağırabilirsiniz. Şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 12 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Balıkesir şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 90 TL’dir.

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanından Otogara Ulaşım

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı ve otogar arası mesafe 93 kilometredir. Havalimanından otogara ulaşmak için taksi, araç kiralama, toplu taşıma araçları ile havayolu şirketinin ücretsiz transfer hizmetinden yararlanılabilir. Havalimanından Edremit, Burhaniye ve Ayvalık ilçelerine toplu taşıma araçları ulaşım sağlamaktadır. Havalimanından otogara ulaşan HAVAŞ otobüsü bulunmuyor.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

7-8 s Balıkesir - Bolu
420 KM 

Bolu Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır