Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
60 km
Yaklaşık Sefer Süresi
1-2s
En Son Satış
1 saat 16 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
80 TL
Günlük Sefer Sayısı
4 sefer
Popüler Otobüs Firması

Söke Hakkında

Aydın iline bağlı Söke ilçesinde yer alan Söke otogarı, Söke ilçe merkezine yakın konumlanmıştır. Söke otogarı, ilçe merkezine yakın olduğu için otogardan merkeze ulaşımı da oldukça kolaydır.  Otogardan kısa bir yürüyüşle Egemed Hastanesi, Albayrak Caddesi, Kemalpaşa Parkı, Adnan Kahveci Caddesi gibi önemli noktalara ulaşabilir. Otogardan Söke merkeze hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak isteyen yolcular Söke otogarında indiğinde merkeze ulaşan çeşitli ulaşım araçlarını kullanabilir. 

Söke otogarı, merkeze yakın olduğundan dolayı merkezden otogara yürümek bir seçenektir. Yürümek istemeyen veya Söke otogarından daha uzak merkezi noktaya ulaşmak isteyen yolcular ise Söke otogarından merkeze ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini kullanabilir. Söke otogarından merkeze ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile otogardan merkeze kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Söke otogarından merkeze ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir.

Belediye Otobüsü

Söke otogarından geçen belediye otobüsleri ile merkeze kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Otogar karşısındaki  Bağarası Caddesi, Göktepe Sokak ve Adnan Kahveci Caddesi'nde duraklarını görebileceğiniz belediye otobüsleri ile Konak Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Fevzipaşa Mahallesi gibi Söke’nin her mahallesine ve ana caddelerine ulaşmak mümkündür. 271 numaralı otobüs hattı otogardan hareket edip Söke – Ağaçlı – Davutlar – Güzelçamlı güzergahında ilerlemektedir. Ayrıca 404 numaralı ADÜ – Söke otobüs hattı ile otogardan Aydın merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Söke otogarında ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının bazıları otogar içerisinde bulunan servis araçları ile otogardan merkeze yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Söke otogarında indiğiniz vakit otogar içerisindeki bilet satış ofisine gidebilir ve danışmalara başvurularak servis araçlarının kalkış yerini ve hareket saatini öğrenerek otogardan merkeze otobüs firmasının servis aracı ile gidebilirsiniz.

Minibüs

Söke’de minibüsler otogardan merkeze ulaşmak isteyen yolcular tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. Söke’de ilçe içi minibüs veya dolmuş seferleri ile otogardan ilçe merkezindeki ana caddelere ve mahallere ulaşmak mümkündür. Ayrıca Söke’de ilçeler arası minibüslerde ulaşım hizmeti vermektedir. Söke otogarından kalkan ilçeler arası birlik veya kooperatif minibüsler ile Söke’ye komşu ilçe ve köylere yolculuk yapabilirsiniz.

 Taksi

Söke otogar ve merkez arası mesafe yaklaşık 1 kilometredir. Söke otogarından merkeze hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir. 24 saat ulaşım hizmeti veren taksiler ile her vakit otogardan merkeze taksi ile ulaşabilirsiniz. Söke otogar ve merkez arası indi bindi taksi ücreti 30 TL’dir.

Aydın Hakkında

Aydın şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları ve özel araç seçeneği kullanılabilir. Aydın şehir merkezinden otogara ulaşan minibüs, yolcu servisi, belediye otobüsü veya  HAVAŞ otobüs seferleri ile terminale kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Aydın şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Aydın’a uçak seyahati ile gelen yolcular otogara ulaşan birçok ulaşım araçlarıyla havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Aydın şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri bulunmaktadır. 602 numaralı belediye otobüsü Aydın yeni otogarından geçmektedir. Forum Aydın – Yeni Otogar – Nazilli güzergahında olan 602 numaralı otobüs ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 504 ADÜ – Çine, 504A ADÜ – Çine – Akçaova otobüs hatları da yeni otogar yakınından geçmektedir. Aydın yeni otogarına ulaşmak için halk otobüslerinden de faydalanabilirsiniz. 12 numara Astim – Tellidere – Yeni otogar otobüs hattı ve 20 numara Işıklı KYK – Yeni otogar otobüs hattına binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Aydın şehir merkezinden otogara otobüs firmasının ücretsiz yolcu servisiyle gidebilmeniz için seyahat edeceğiniz otobüs firmasının bilet satış ofisine gitmeniz gerekir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek size yakın bilet satış ofisine gidip oradan hareket eden servis aracına binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Aydın şehir merkezinde birçok noktada minibüs duraklarından veya Kuşadası, Didim, Nazilli ve Efeler gibi ilçelerden minibüs ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Aydın şehir merkezi ve aydın yeni otogarı arası mesafe 5 kilometredir. Aydın şehir merkezinden taksi ile konforlu ve hızlı şekilde otogara ulaşmak isteyenler için merkezden otogara ulaşım ortalama 5 – 7 dakika arası sürmektedir. Aydın ilinin merkezi birçok noktasında bulunan taksi duraklarına giderek veya bulunduğunuz konuma taksi çağırarak otogara ulaşabilirsiniz. Aydın şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 58 TL’dir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanından Otogara Ulaşım

Aydın’da sivil yolcuların ulaşabileceği bir havalimanı bulunmamaktadır. Bunun yerine Aydın’a uçak ile gelmek isteyen yolcular İzmir Adnan Menderes Havalimanını tercih ederler. Havalimanından otogara ulaşmak için HAVAŞ otobüslerine binebilirsiniz. Otobüslerin kalkış ve varış saati hakkında danışmalara başvurarak bilgi alabilirsiniz. 204 numaralı ESHOT Havalimanı – İzmir otogarı ile İzmir’e gelip Aydın ile İzmir arası ulaşım sağlayan şehirler arası otobüsler ile Aydın’a gidebilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

1-2 s Aydın - Söke
60 KM 

Söke Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır