Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
480 km
Yaklaşık Sefer Süresi
8-9s
En Son Satış
3 saat 58 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
360 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Eskişehir Hakkında

Eskişehir, Türkiye'nin İç Anadolu bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Tarihi zenginlikleri, kültürel etkinlikleri, doğal güzellikleri ve sanayisiyle öne çıkar. Eskişehir, kültürel etkinlikleriyle de tanınır. Şehirde birçok tiyatro, müze ve sanat galerisi bulunur. Ayrıca, Eskişehir Uluslararası Film Festivali gibi çeşitli etkinlikler de düzenlenir. Ayrıca üniversite şehri olarak da anılmaktadır. Eskişehir otogarı ile şehrin Şeker mahallesinde yer almaktadır. Eskişehir otogarı ile Eskişehir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4,5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Eskişehir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Eskişehir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Elâzığ şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 999, 29, 14, 44, 88, 9, 63, 51 numaralı belediye otobüsleri ile Eskişehir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Tramvay

Eskişehir otogarından şehir merkezine ulaşmak için, Eskişehir otogarı yakınından kalkan Otogar-Çarşı, Otogar-SSK ve Otogar-Osmangazi Üniversitesi tramvay hatları kullanılabilir.

Yolcu Servisi 

Eskişehir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Eskişehir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Eskişehir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Eskişehir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Eskişehir otogarı ile Eskişehir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4,5 km’dir. Eskişehir otogarından binilen taksinin Eskişehir il merkezine ulaşım ücreti 83 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 6 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 16 TL’dir.

Aydın Hakkında

Aydın şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları ve özel araç seçeneği kullanılabilir. Aydın şehir merkezinden otogara ulaşan minibüs, yolcu servisi, belediye otobüsü veya  HAVAŞ otobüs seferleri ile terminale kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Aydın şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Aydın’a uçak seyahati ile gelen yolcular otogara ulaşan birçok ulaşım araçlarıyla havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Aydın şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri bulunmaktadır. 602 numaralı belediye otobüsü Aydın yeni otogarından geçmektedir. Forum Aydın – Yeni Otogar – Nazilli güzergahında olan 602 numaralı otobüs ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 504 ADÜ – Çine, 504A ADÜ – Çine – Akçaova otobüs hatları da yeni otogar yakınından geçmektedir. Aydın yeni otogarına ulaşmak için halk otobüslerinden de faydalanabilirsiniz. 12 numara Astim – Tellidere – Yeni otogar otobüs hattı ve 20 numara Işıklı KYK – Yeni otogar otobüs hattına binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Aydın şehir merkezinden otogara otobüs firmasının ücretsiz yolcu servisiyle gidebilmeniz için seyahat edeceğiniz otobüs firmasının bilet satış ofisine gitmeniz gerekir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek size yakın bilet satış ofisine gidip oradan hareket eden servis aracına binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Aydın şehir merkezinde birçok noktada minibüs duraklarından veya Kuşadası, Didim, Nazilli ve Efeler gibi ilçelerden minibüs ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Aydın şehir merkezi ve aydın yeni otogarı arası mesafe 5 kilometredir. Aydın şehir merkezinden taksi ile konforlu ve hızlı şekilde otogara ulaşmak isteyenler için merkezden otogara ulaşım ortalama 5 – 7 dakika arası sürmektedir. Aydın ilinin merkezi birçok noktasında bulunan taksi duraklarına giderek veya bulunduğunuz konuma taksi çağırarak otogara ulaşabilirsiniz. Aydın şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 58 TL’dir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanından Otogara Ulaşım

Aydın’da sivil yolcuların ulaşabileceği bir havalimanı bulunmamaktadır. Bunun yerine Aydın’a uçak ile gelmek isteyen yolcular İzmir Adnan Menderes Havalimanını tercih ederler. Havalimanından otogara ulaşmak için HAVAŞ otobüslerine binebilirsiniz. Otobüslerin kalkış ve varış saati hakkında danışmalara başvurarak bilgi alabilirsiniz. 204 numaralı ESHOT Havalimanı – İzmir otogarı ile İzmir’e gelip Aydın ile İzmir arası ulaşım sağlayan şehirler arası otobüsler ile Aydın’a gidebilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

8-9 s Aydın - Eskişehir
480 KM 

Eskişehir Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır