Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1320 km
Yaklaşık Sefer Süresi
22-24s
En Son Satış
1 saat 4 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1040 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İstanbul Avrupa Hakkında

İstanbul, Marmara bölgesinde yer alır, Türkiye'nin en kalabalık ve en büyük şehridir. Coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuş ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İstanbul, 2 kıtayı birbirine bağlayan önemli bir noktada yer alması nedeniyle Avrupa ve Asya kültürlerinin birleştiği benzersiz bir şehirdir.  İstanbul şehrinde kullanıma açık 3 adet otogar bulunmaktadır. Bunlar Esenler, Harem ve Alibeyköy otogarlarıdır.

 Esenler otogarı ise İstanbul şehrinin merkez otogarı olarak bilinmektedir. Fatih semti ise İstanbul şehrinin merkezi olarak bilinmektedir. Esenler otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. Esenler otogarı Altıntepsi mahallesinde yer almaktadır. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleri, metro, tramvay ve feribot ile İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için 33B Hattı kullanılmaktadır.

Metro 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine M1B metro hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine T1 tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

İstanbul otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İstanbul Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İstanbul Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İstanbul şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. İstanbul'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İstanbul otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. İstanbul otogarından binilen taksinin İstanbul il merkezine ulaşım ücreti 90 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 12 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Feribot 

İstanbul Deniz Otobüsleri (IDO), İstanbul'da deniz yoluyla yolcu taşımacılığı hizmeti veren bir şirkettir. İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan Marmara Denizi üzerindeki hatlarda seferler düzenlemektedir. Şirket, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. İDO'nun seferleri, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Şirketin hatları arasında en popüler olanları Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy, Bursa ve Yalova gibi noktaları kapsamaktadır. İDO'nun biletleri, online olarak veya deniz limanlarındaki bilet gişelerinden satın alınabilir.

Artvin Hakkında

Artvin şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları ve özel araç seçeneği kullanılabilir. Artvin şehir merkezinden otogara ulaşan Artvin belediye otobüsleri, kooperatif minibüsler ve özel halk minibüsleri veya yolcu servisleri ile merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Artvin otogarından ilçe merkezine hızlı şekilde ulaşmak için taksi seçeneği mevcuttur. Artvin’e uçak seyahati ile gelen yolcular havalimanından otogara çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Artvin şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri bulunmaktadır. İskele – Terminal – Mezbahane otobüs hattı, Emniyet Müdürlüğü durağından kalkarak Terminal durağından geçmektedir. Ayrıca Mezbahane – Terminal – İskebe otobüs hattına Mezbehane durağından binerek terminale doğru ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Yolcu Servisi

Artvin şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının ücretsiz servis aracı kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine giderek otobüs firmasının servis aracına binilebilir ve oradan da kolay şekilde otogara ulaşabilirsiniz. Otobüs firması ile iletişime geçerek size en yakın bilet satış ofisinde gidip servi aracına ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Artvin şehir içi ulaşımı genellikle özel halk minibüsleri ve kooperatif dolmuşlar ile yapılmaktadır. Artvin şehir merkezinden veya Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Murgul, Şavşat ve Yusufeli ilçelerinden Artvin otogarına minibüs veya dolmuş seçenekleriyle ulaşabilirsiniz. Artvin’ de Hastane Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Dursun Acar caddesi gibi birçok merkezi noktadan minibüs ve dolmuşlara binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Artvin şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 7 kilometredir. Artvin şehir merkezinden otogara taksi ile ulaşmak için merkezde bulunan taksi duraklarına gidilebilir veya bulunduğunuz konuma taksi çağırabilirsiniz. Artvin şehir merkezinden otogara konforlu ve hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler merkezden otogara yaklaşık 10 – 15 dakika içinde ulaşabilirler. Artvin şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 80 TL’dir.

Rize - Artvin Havalimanından Otogara Ulaşım

Rize – Artvin havalimanı ile Artvin otogarı arası mesafe yaklaşık 112 kilometredir. Artvin’e uçak ile gelen yolcular Rize – Artvin havalimanına ulaşırlar. Havalimanına iniş yaptıktan sonra HAVAŞ servis otobüslerini kullanarak Artvin otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi tercih edenler için havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 1,130 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

1320 KM 

İstanbul Avrupa Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır