Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
660 km
Yaklaşık Sefer Süresi
11-13s
En Son Satış
0 saat 25 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
480 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Trabzon Hakkında

Trabzon, Türkiye'nin Karadeniz bölgesinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü bir şehirdir. Doğusunda Gümüşhane, güneyinde Giresun ve Ordu, batısında Rize illeriyle komşudur. Trabzon, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır ve bu nedenle tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmaktadır.

Trabzon otogarı şehrin Sanayi mahallesinde yer almaktadır. Trabzon otogarı ile Trabzon il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4,5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Trabzon şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Trabzon şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Trabzon şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsleri 121, 128A, 139A, 203A numaralı otobüslerdir. Şehrin belediyesine ulaşarak Trabzon otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Trabzon otogarından, Trabzon şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Trabzon şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Trabzon Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Trabzon şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Trabzon otogarından şehir merkezine giden minibüs hatları numaralandırılmamıştır. Trabzon'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Trabzon otogarı ile Trabzon il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4,5 km’dir. Trabzon otogarından binilen taksinin Trabzon il merkezine ulaşım ücreti 55 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 6 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 10 TL’dir.

Feribot

Trabzon feribotu, özellikle yaz aylarında birçok ziyaretçinin kullanmış olduğu bir ulaşım aracıdır. Trabzon feribotu, Trabzon Limanı'ndan hareket ederek Samsun, Giresun, Ordu ve diğer Karadeniz limanlarına ulaşım sağlamaktadır. Samsun, Trabzon'a en yakın büyük şehirlerden biri olduğu için Trabzon feribotunun en popüler rotalarından biri de Trabzon-Samsun rotasıdır.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

11-13 s Ankara (Aşti) - Trabzon
660 KM 

Trabzon Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır