Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
540 km
Yaklaşık Sefer Süresi
9-10s
En Son Satış
1 saat 3 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
320 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Ordu Hakkında

Ordu, Türkiye'nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Ordu, kıyı şeridinde yer alan şirin bir şehirdir ve doğal güzellikleriyle ünlüdür. Ordu'nun doğal güzellikleri arasında, yeşil ormanlar, yemyeşil dağlar, şelaleler, göller ve sahil şeridi yer almaktadır. Ordu, doğal güzellikleri ve zengin kültürel mirasıyla turizm açısından oldukça önemli bir şehirdir. Karadeniz'in incisi olarak bilinen şehir, hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle gezginlerin dikkatini çeker. 

Ordu otogarı şehrin Terzili mahallesinde yer almaktadır. Ordu otogarı ile Ordu il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Ordu şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Ordu şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Ordu şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsleri numaralandırılmamıştır. Şehrin belediyesine ulaşarak Ordu otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Ordu otogarından, Ordu şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Ordu şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Ordu Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Ordu şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Otogar yakınından geçen 57 , 58 ve 58A, 61 numaralı minibüsler ile şehir merkezine ulaşılabilir. Ordu'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Ordu otogarı ile Ordu il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 5,5 km’dir. Ordu otogarından binilen taksinin Ordu il merkezine ulaşım ücreti 70 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 7 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 25 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

9-10 s Ankara (Aşti) - Ordu
540 KM 

Ordu Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır