Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
660 km
Yaklaşık Sefer Süresi
11-13s
En Son Satış
2 saat 29 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
500 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Malatya Hakkında

Malatya, Türkiye'nin doğusunda yer alan bir ilimizdir. İlin merkezi de aynı adı taşır. Tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan Malatya, zengin kültürel ve doğal güzelliklere sahiptir. Malatya, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile zengin bir ilimizdir. Ziyaretçiler, antik kentler, müzeler, tarihi yapılar, doğal güzellikler, kayısı bahçeleri, yerel lezzetler ve üretim tesisleri gibi farklı yerleri keşfedebilirler. Malatya otogarı ile şehrin Cevatpaşa mahallesinde yer almaktadır. Malatya otogarı ile Malatya il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 20 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Malatya şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Malatya şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Malatya şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 2A, 2C, 2D, 2E, 13B, 21A, 21B, 25A, 152A, 152B numaralı belediye otobüsleri ile Malatya otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Malatya otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Malatya Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Malatya Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Malatya şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler 20A, 20B, 19 numaralı minibüsledir. Malatya'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Malatya otogarı ile Malatya il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 2 km’dir. Malatya otogarından binilen taksinin Malatya il merkezine ulaşım ücreti 210 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 27 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 11 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır