Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
2 saat 2 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
300 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Kastamonu Hakkında

Kastamonu, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nde yer alan bir il ve aynı zamanda ilin merkezi konumunda bir şehirdir. Tarihi ve doğal güzellikleri, kültürel zenginlikleri ve geleneksel el sanatlarıyla ünlüdür. Kastamonu'nun tarihi, Hititler, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehirdeki tarihi yapılar, kaleleri, camileri, kiliseleri ve hanları ile dikkat çeker. Kastamonu otogarı ile şehrin Kuzeykent mahallesinde yer almaktadır. Kastamonu otogarı ile Kastamonu il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kastamonu şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kastamonu şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Kastamonu ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için "Otogar" durağından geçen Kuzeykent Hattı, Güneykent Hattı ve Üniversite Hattı gibi hatları kullanabilirsiniz. 

Yolcu Servisi 

Kastamonu otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Kastamonu Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Kastamonu Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Kastamonu şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Kastamonu'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Kastamonu otogarı ile Kastamonu il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Kastamonu otogarından binilen taksinin Kastamonu il merkezine ulaşım ücreti 70 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 8 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 11 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

240 KM 

Kastamonu Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır