Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
300 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5-6s
En Son Satış
0 saat 29 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
270 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Isparta Hakkında

Isparta Akdeniz bölgesinin güneybatısında bulunan bir şehirdir. Isparta gölleri, doğal güzellikleri ve tarihi yapılarıyla ünlüdür. İlin gölleri ve göletleri, doğa yürüyüşleri, piknik alanları ve kamp alanları için popüler turistik destinasyonlar arasındadır. Isparta otogarı ile şehrin Bahçelievler mahallesinde yer almaktadır. Isparta otogarı ile Isparta il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 2,5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Isparta şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Isparta şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Isparta şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 9, 22, 18, 37, 40, 46, 47, 48A numaralı belediye otobüsleri ile Isparta otogarına ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Isparta otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Isparta Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Isparta şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüslerin güzergahları ve saatleri sürekli olarak değişebildiğinden, Isparta'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Isparta otogarı ile Isparta il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 2,5 km’dir. Isparta otogarından binilen taksinin Isparta il merkezine ulaşım ücreti 35 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 3 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 11 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

300 KM 

Isparta Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır