Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
360 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6-7s
En Son Satış
0 saat 48 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
230 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Havza Hakkında

Havza, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde bulunan Samsun iline bağlı bir ilçedir. Amasya iline komşu olan Havza ilçesine giderseniz, burada ziyaret etmek istediğiniz çeşitli noktalar için pek çok ulaşım alternatifinden yararlanabilirsiniz.

Havza otogarı, ilçe merkezine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Otogardan çıkarak, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Kaşif Arslan sokak üzerinden 1,1 km yürüyerek Havza ilçe merkezine geçiş yapabilmek mümkündür. Bu 1,1 kilometrelik yürüyüşünüz, ortalama olarak 15 dakikanızı alacaktır. 

Havza otogarından ilçe merkezine belediye otobüsleri ya da minibüsler gibi toplu taşıma vasıtalarını kullanarak geçebilirsiniz. Bu toplu taşıma vasıtaları hem ekonomik hem de pratik olduğundan, ilçe halkı tarafından tercih edilen ulaşım araçlarıdır.

Havza ilçe merkezine geçebilmek için, otogarda kolaylık ile erişebileceğiniz taksilerden de yararlanabilirsiniz. Taksi ile, diğer ulaşım opsiyonlarına kıyasla en kısa süre içerisinde Havza ilçe merkezine geçebilirsiniz.

Havza ilçe merkezine geçiş yapabilmenin bir diğer alternatifi ise, otobüs firmaları tarafından sunulan yolcu servisi hizmetini kullanmaktır.

Belediye Otobüsü

Havza ilçesi içerisinde belediye otobüslerini tercih ederek çeşitli noktalara geçiş yapabilmek mümkündür. Havza ilçesinde belediye otobüslerinden faydalanarak otogardan ilçe merkezine oldukça uygun ücretler karşılığında geçebilirsiniz. Havza ilçesi ile Samsun ili arasında, belediye otobüslerinin düzenli seferleri mevcuttur. Bu seferlerden yararlanarak, Havza ilçesinden Samsun il merkezine geçebilirsiniz.

Yolcu Servisi

Otobüs firmaları tarafından verilen yolcu servisi hizmeti ile, Havza otogarından ilçe merkezine direkt olarak geçiş yapabilirsiniz. Yolcu servisleri, ücretsiz ulaşım araçlarıdır. Bu sebeple de müşterilerin tercih ettiği ulaşım araçları arasındadır. 

Müşterisi olduğunuz otobüs firması yolcu servisi hizmeti sağlıyor ise, bu hizmetten faydalanarak, otogardan ilçe merkezine doğrudan gidebilirsiniz.

Minibüs

Minibüsler aracılığı ile Havza ilçesi içerisinde çeşitli noktalara gidebilmek olanaklar dahilindedir. Minibüslerin kentin neredeyse her noktasında durağı mevcuttur. 

Minibüsler aracılığı ile Havza ilçesine yakın ilçelere ve Samsun il merkezine seyahat edebilmek de mümkündür. S.S. 20 numaralı KOOP minibüsler aracılığı ile ilçeler arası yolculuklar yapabilirsiniz.

Taksi

Havza otogarı ile ilçe merkezi arasındaki mesafe 1,4 kilometredir. 1,4 kilometrelik bu mesafeyi, taksi aracılığı ile yaklaşık 2 dk içerisinde gidebilirsiniz. Bu yolculuk için ödeyeceğiniz ortalama taksi ücreti 36,60 TL tutarındadır.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

360 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır