Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
180 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3-4s
En Son Satış
1 saat 17 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
130 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Eskişehir Hakkında

Eskişehir, Türkiye'nin İç Anadolu bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Tarihi zenginlikleri, kültürel etkinlikleri, doğal güzellikleri ve sanayisiyle öne çıkar. Eskişehir, kültürel etkinlikleriyle de tanınır. Şehirde birçok tiyatro, müze ve sanat galerisi bulunur. Ayrıca, Eskişehir Uluslararası Film Festivali gibi çeşitli etkinlikler de düzenlenir. Ayrıca üniversite şehri olarak da anılmaktadır. Eskişehir otogarı ile şehrin Şeker mahallesinde yer almaktadır. Eskişehir otogarı ile Eskişehir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4,5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Eskişehir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Eskişehir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Elâzığ şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 999, 29, 14, 44, 88, 9, 63, 51 numaralı belediye otobüsleri ile Eskişehir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Tramvay

Eskişehir otogarından şehir merkezine ulaşmak için, Eskişehir otogarı yakınından kalkan Otogar-Çarşı, Otogar-SSK ve Otogar-Osmangazi Üniversitesi tramvay hatları kullanılabilir.

Yolcu Servisi 

Eskişehir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Eskişehir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Eskişehir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Eskişehir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Eskişehir otogarı ile Eskişehir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4,5 km’dir. Eskişehir otogarından binilen taksinin Eskişehir il merkezine ulaşım ücreti 83 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 6 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 16 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

180 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır