Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
720 km
Yaklaşık Sefer Süresi
12-14s
En Son Satış
2 saat 53 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
700 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Elazığ Hakkında

Elazığ, Türkiye'nin doğusunda yer alan bir şehirdir. Fırat Nehri'nin kıyısında kurulmuştur ve tarihi İpek Yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir, tarihi, kültürel ve doğal zenginlikleri ile dikkat çeken bir yerdir. Elazığ, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.  Elazığ otogarı ile şehrin Sanayi mahallesinde yer almaktadır. Elazığ otogarı ile Elazığ il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Elazığ şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Elazığ şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Elâzığ şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 1, 2, 27, 4, 7, E-4 numaralı belediye otobüsleri ile Elazığ otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Elazığ otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Elazığ Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Elazığ şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Elazığ'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Elazığ otogarı ile Elazığ il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4 km’dir. Elazığ otogarından binilen taksinin Elazığ il merkezine ulaşım ücreti 58 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 5 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır