Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
360 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6-7s
En Son Satış
3 saat 5 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
370 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Denizli Hakkında

Denizli otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesinde bulunan Denizli ilinde yer alır. Denizli, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 1.056.332 nüfusa sahip bir şehir olarak bilinir. Denizli, turizm sektöründe de gelişmeye çalışan iller arasında yer alır. Şehre ait yöresel lezzetler, tarihi yapılar ve doğal alanlar ile sıklıkla ziyaret edilen bir şehirdir. Örneğin; Denizli şehrine gelen biri, pek çok yerlerdeki ziyaretlerinden sonra yöresel lezzetleri tadabilir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Havayolu, demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Havayolu ile ulaşımı için Denizli şehir merkezinden 63 km uzaklıkta yer alan havalimanına gidilebilir. Demiryolu ile ulaşım için Denizli ve Eskişehir arasında Pamukkale Ekspresi ile ulaşım sağlanır. Karayolundan ise özel araç veya otobüsler ile ulaşılabilir. Otobüs ile seyahat etmek isteyenler için, ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Denizli otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Denizli otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Denizli şehir merkezi arası 16 km’dir.

Belediye Otobüsü

Denizli otogarı, Denizli şehir merkezine çok yakın bir konumda yer almamaktadır. Dolayısıyla toplu taşıma, özel araçlar veya taksi ile ulaşılır. Otogardan şehir merkezine gelen belediye otobüsleri bulunmaktadır. Aynı şekilde şehir merkezinin yakınlarından otogara ulaşım sağlayan otobüsler bulunmaktadır. Bunlar; 150, 191, 270 ve 360 hatlarıdır. 

Yolcu Servisi

Denizli otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunur. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden bilgi alınabilir. Ayrıca, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine yolcu servis hizmeti sunulduğu da bilinir.

Minibüs

Denizli otogarı Kızlar Pınarı Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkez gittiği sorulabilir. Ayrıca otogardan Denizli şehrine bağlı olan diğer ilçelere de minibüs ile ulaşım sağlanır.

Taksi

Denizli otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Denizli otogardan şehir merkezine taksi ile 21 ile 30 dakika arasında 170,00 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

360 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır