Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
900 km
Yaklaşık Sefer Süresi
15-17s
En Son Satış
3 saat 51 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
600 TL
Günlük Sefer Sayısı
1 sefer
Popüler Otobüs Firması

Kocaeli (İzmit) Hakkında

Kocaeli, Türkiye'nin Marmara bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Başkenti İzmit'tir ve aynı zamanda Marmara Denizi'ne kıyısı vardır. İstanbul'a yakın konumu nedeniyle önemli bir sanayi ve ticaret merkezidir. Ayrıca, tarihi ve kültürel açıdan da zengin bir bölgedir. Kocaeli otogarı ile şehrin Yahyakaptan mahallesinde yer almaktadır. Kocaeli otogarı ile Kocaeli il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 20 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kocaeli şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kocaeli şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Kocaeli şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 10, 28, 118, 35 numaralı belediye otobüsleri ile Kocaeli otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Tramvay 

Kocaeli il merkezinden Kocaeli otogarına ulaşmak için T1 numaralı tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

Kocaeli otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Kocaeli Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Kocaeli şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Kocaeli'nde bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Kocaeli otogarı ile Kocaeli il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 20 km’dir. Kocaeli otogarından binilen taksinin Kocaeli il merkezine ulaşım ücreti 227 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 27 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Feribot 

Kocaeli feribotu, düzenli olarak seferler düzenleyen İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) şirketi tarafından işletilmektedir. Feribotlar, genellikle sabah erken saatlerde başlar ve akşam geç saatlere kadar devam eder. Seferlerin sıklığı, günün saati ve yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir.

Feribot seferleri, İzmit'teki Hereke, Değirmendere ve Gölcük limanlarından da yapılabilir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

900 KM 

Kocaeli (İzmit) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır