Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
660 km
Yaklaşık Sefer Süresi
11-13s
En Son Satış
2 saat 59 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
350 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Aksaray Hakkında

Aksaray otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan Aksaray ilinde yer alır. Aksaray’ müze, minare ve parklarıyla gezilecek yerleri olan bir şehirdir. Yerele özgü tatların yemekleri ise şehri temsil eden yemeklerdir. Bunlar; çiğleme, soğanlama, kokina çorbası, bamya çorbası, erişte, kuskus pilavı ve mantarlı bulgur pilavının yanında Aksaray tavası ile yemekleriyle ön plana çıkmış ve merak uyandırıcı bir şehir olarak tanınır. Aksaray kentinde bulunan müzeleri hem tarihi hem de kültürü yansıtan yapılar olarak nitelenebilir. Ayrıca, şehrin yapısı gereğince ulaşım geliştirilen sektörler arasında olduğu bilinir. TÜİK tahmini verilerine göre 2022 yılında 433.360 nüfusa sahip bir ildir. Karayolu ile ulaşım sağlanması mümkündür. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları bulunmaktadır. Bunun yanında ek olarak bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmaları da vardır. Bu otobüs firmalarından Aksaray otobüs bileti alarak aktarmasız bir biçimde yolculuk rahatlıkla sağlanır. Şehre aktarmalı yolculukta yapılabilir. Aksaray otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşması mümkündür. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Aksaray şehir merkezi arası 4,3 km’dir.

Belediye Otobüsü

Aksaray otogarı, Aksaray şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmış bir yerdir. Aksaray otogarı Hacılarharmanı Mahallesindedir. Merkeze giden otobüsler otogara da ulaşım sağlar. Güzergah ve hat bilgisi otogardaki danışma birimlerinden öğenilebilir.

Yolcu Servisi

Aksaray otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının varsa yolcu servis hizmeti kullanılabilir.

Minibüs

Aksaray minibüs güzergahları şehrin işler durumda olan her sokağına ulaşımı sağlaması mümkündür. Belediye otobüslerine ek olarak otogar ile şehir merkezi arasındaki ulaşım için minibüs hizmeti de tercih edilir. Minibüslerin kalkış yeri otogar ve şehir merkezi olarak bilinir. Ulaşılacak hatta göre minibüs bilgisi otogardaki danışma birimlerinden öğrenilebilir.

Taksi

Aksaray otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Bu sebeple otogar ile Aksaray şehir merkezi arası 4,3 km’dir. Aksaray şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 8 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 83.80 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

11-13 s Aksaray - İzmir
660 KM 

İzmir Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır