Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
300 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5-6s
En Son Satış
1 saat 1 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
370 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Aydın Hakkında

Aydın otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesinde bulunan Aydın ilinde yer alır. Aydın, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 1.134.031 nüfusa sahip bir şehirdir. Aydın ili sahil boyları ile yaz mevsimlerini Ege sularında geçirmeyi tercih edenler için ulaşımın sıkça olduğu bir yerdir. Aydın şehrinin turizm ve tarım odaklı gelişimleri ile şehre ulaşım da oldukça kolaydır. Çevre illeri olarak İzmir, Manisa, Denizli ve Muğla olması, Aydın ilini ege bölgesinin güzergah üzerindeki illeri arasında olmasına sebep olur. Demiryolu ve karayolu ile ulaşmak mümkündür. Karayolundan gelmek için özel araç veya otobüs tercih edilebilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Aydın otobüs bileti alınması yeterlidir. Aydın otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Aydın şehir merkezi arası 4,4 km’dir.

Belediye Otobüsü

Aydın otogarı, Aydın şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, otogarın yakınından geçen güzergahlar ile ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Bunlar; 106, 403, 501, 601, 603 hattı olarak bilinir.

Yolcu Servisi

Aydın otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden bilgi alınabilir. Ancak, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti sunulduğu bilinir. Her firmanın böyle bir hizmeti olmamasından dolayı yolculuk yaptığınız firmanın otogardaki gişesinden yolcu servisi olup olmadığını öğrenmek mümkündür.

Minibüs

Aydın otogarı Kurtuluş Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogarda 15 dakika ara ile 23:30’a kadar hizmet verilir.

Taksi

Aydın otogarı il merkezine çok yakın bir alana konumlanmış olması sebebiyle otogardan şehir merkezine ulaşımlarda tercih edilen alternatiflerden biri de taksidir. Aydın otogardan şehir merkezine Denizli Bulvarı üzerinden taksi ile yaklaşık olarak 9 dakikada ulaşım sağlanabilir. Bu hizmet için taksi ücreti 52,00 TL’dir. 

Afyon Hakkında

Afyon otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Afyon şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Afyon şehir merkezinden otogara ulaşmak için belediye otobüsleri, veya minibüs gibi toplu taşıma alternatifleri seçeneği mevcuttur. Afyon şehir merkezi ve otogar arası sefer düzenleyen yolcu servislerinin yerine özel halk otobüsü mevcuttur. Afyon şehir merkezinin ana caddelerinden özel halk otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Afyon şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği mevcuttur. Afyon iline uçak seyahati ile gelen yolcular çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara veya şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Afyon şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Afyon şehir merkezindeki ana duraklardan kalkan 1 ve 3 numaralı otogar hatları ve Afyon Üniversitesi kampüsünden kalkan 2 numaralı otobüs hattı ile kolay şekilde istediğiniz saatte otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel halk otobüsleri sabah erken saatlerde hareket edip şehir merkezinin ana duraklarından otogara sefer düzenlemektedir.

Minibüs

Adana şehir merkezinden otogara ulaşmak için minibüs seçeneği kullanılabilir. Afyon şehir merkezinde pek çok semtte durakları bulunan minibüslerle otogar önündeki duraklara ulaşım sağlanabilir. Minibüsler sabah erken saatlerde hareket edip 24.00’e kadar ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Taksi

Afyon şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 5 kilometredir. Afyon şehir merkezinde pek çok yerde taksi duraklarına giderek veya taksi arayarak bulunduğunuz konuma taksi çağırıp binebilirsiniz. Afyon şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 12 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Afyon şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 65 TL’dir. 

Zafer Havalimanından Otogara Ulaşım

Afyon il merkezine 60 kilometre uzaklıkta olan Zafer Havalimanından kalkan otobüs veya havalimanın servis araçları ile Afyon il merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Afyon il merkezinden de toplu taşıma araçları veya taksi ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından kalkan otobüs veya servislerin kalkış ve varış saati hakkında havalimanı içerisindeki danışmalara başvurularak bilgi alınabilir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

5-6 s Afyon - Aydın
300 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır